فهرست
دیسلایک روز؛ این بود سند افتخار شما؟
دیسلایک روز؛ این بود سند افتخار شما؟

دیسلایک روز؛ این بود سند افتخار شما؟

آی اسپورت – آوردن نام علی فتح‎اله‌زاده توسط عادل فردوسی‌پور در گفتگوی دیشب او با سیدحسینی حسینی، باعث برآشفته شدن مدیرعامل اسبق استقلال شده و او پاسخ‌‎های تند و عجیب و البته بی‌ربطی به مجری 90 داده است. ابتدا بخش هایی از پاسخ فتح‌اله‌زاده را بخوانید:

«تلاش مذبوحانه عادل فردوسی‌پور که با دفاع از خوردن حقِ فوتبال و باشگاه‌های بازیکن‌سازی چون استقلال، امکان بزک – دوزک خود را در برنامه 90 فراهم می‌کند، بجایی نمی‌رسد. سراسیمگی و سربه دیوار کوبیدن فردوسی‌پور که هُنر استقلال را در کشف و پرورش استعدادهای خداداده‌ای چون حسین حسینی کتمان می‌کند، آشکار بود و آشکارتر می‌شود!
در شرایطی که اصلی‌ترین منبع درآمدسازی برای استقلال توسط صداوسیما با تعزیه‌گردانی و خیمه‌شب‌‌بازی عادل‌خان همچنان مسدود است، مدیریت دانا و توانای استقلال در سال‌هایی که هیچکس«سیدحسین» را نمی‌دید و نمی‌شناخت و بجا نمی‌آوردش با فراهم‌آوردن وسایل آموزشی و تن‌دادن به سختی‌های ناشی از کمبودهای مالی و پولی تحمیلی و با استفاده از بزرگانی چون ناصرخان حجازی در قامت مربی معلم، به وظیفه اصلی خود، یعنی بازیکن‌سازی «در کنار تیمداری» و مدعی قهرمانی‌بودن با بهترین شکل عمل کرده است.

در خاتمه، از عادل‌خان که به یُمن کشف و پرورش ستاره‌هایی چون سیدحسین حسینی، هر شب در 90، با تن‌پوش‌های 10 میلیون ‌تومانی حاضر می‌شود و رژه می‌رود و عاشق خود می‌نماید به شکلی طاووس‌وار یک سوال داریم: کدام باشگاه برای نفرات تیم نوجوانان و جوانان خود منزل و آپارتمان اجاره کرده و می‌کند (با توجه به انواع بلایای زیست‌محیطی و پلنگیدن‌های معمول) که فردوسی‌پور از همه آنها بی‌خبر نیست.»

در این بیانیه بلندبالا، فتح‌اله‌زاده از هنر خود و باشگاه استقلال در کشف و پرورش حسینی و امثال او گفته است. اما به نظر می‎رسد هنر مدیریتی فتح‌اله‎زاده و همکارانش در استقلال، چیزی جز پاره کردن قرارداد حسینی در مقابل چشمان پدرش نبوده است! واقعا اگر حسینی بعد از دیدن آن صحنه از استقلال جدا می‌شد و به تیمی دیگر می‎رفت امروز فتح‌اله‌زاده در این باره حرفی برای گفتن داشت؟

او در طول این سال‌ها همواره از کمپ استقلال به عنوان سند افتخاری برای خودش یاد کرده است اما کاش بگوید به آن اتاقک محقر که بیشتر شبیه به اتاق‌های کمپ‌های آوارگان و زندانیان است چرا باید افتخار کرد؟ این مدیریت به قول فتح‎اله‎‌زاده دانا و توانای استقلال! کدام امکانات اولیه را برای حسینی و امثال او فراهم کرده که حالا ایشان می‎خواهند افتخار کشف حسینی را به نام خودشان مصادره کنند؟

فتح‌اله‎‌زاده مثل همه مدیران زخم‌خورده از روشنگری‌ها و افشاگری‌های فردوسی پور، او را به خیمه‌شب‌بازی و تعزیه‌گردانی در ماجرای حق پخش متهم کرده؛ بی‌آنکه به چند بار اعلام آمادگی مجری 90 برای برگزاری جلساتی برای حل این مشکل اشاره کند. سوالی که باید از فتح‌اله‌زاده پرسید این است که واقعا چه توقعی از فردوسی‌پور دارد؟ آیا مجری یک برنامه تلویزیونی می‌تواند مدیران بالادست خود را مجبور به انجام کاری کند؟ مگر فتح‌اله‌زاده و سایر مدیران باشگاه‌های دولتی می‌توانند علیه مدیران بالادستی خود حرفی بزنند؟ در حافظه تاریخی ما، چیزی جز بله‌قربان‌‎گویی و مجیزگویی در برابر مدیران بالادست از سوی فتح‌اله‌زاده و امثال او وجود ندارد و یقینا اگر آنها جای فردوسی‌پور بودند، از ترس از دست دادن این تریبون پرطرفدار و چند میلیونی، حتی جرات پیشنهاد برگزاری جلسه در برنامه 90 برای حل مشکل حق پخش را هم نداشتند.

اشاره به کت 10 میلیونی فردوسی‌پور هم دقیقا در راستای اهداف همیشگی فتح‌اله‌زاده و امثال اوست. البته این که پوشش عادل در برنامه تلویزیونی چیست و چند میلیون قیمت دارد اصلا و ابدا به ما و فتح‌اله‌زاده مربوط نیست و برعکس چیزی که به ایشان مربوط است آوارگی و زندگی سخت حسینی در کمپ استقلال است. او باید پاسخ دهد که در شرایطی که به بعضی از ستاره‌های تیمش مبالغ میلیاردی و آپارتمان می‌دهد، چرا بازیکن جوان تیمش باید در روز یک وعده غذا بخورد و وسایل اتاقش در کمپ فقط در یک تختخواب خلاصه شود؟ 

۴۸ ۱۶  
آی اسپورت
2018-01-16 17:06:00
نظر دهید

۱۶ نظر
فرهاد
سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۱۸
افرادی مانند فتح الله زاده شیک پوش بودن ، پاکیزکی و خوب زندگی کردن را فاجعه میدونن و نارحت از قطع شدن رانت خودش میباشد . چرا ایشان خودش پیگیر حق پخش و یا رفع مشکلات فوتبال نبودن . کلاهبرداری و عوام فریبی را بس کن
موراتا
سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۴۸
ایشون با این بیانیه وقاحت رو معنای جدیدی بخشیدن
**
سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۴۹
اینها بخش زیادش درست اما بیاییم حاجی را با افتخاری در شکلی که جباری را کنار گذاشتن هم مقایسه کنیم. هر دو مجتبی را نخواستن آن کجا و این کجا! آقای قریب هم کنار افتخاری ۱ سال هم نتوانست کنار بیاد. کلا انگار قطع الرجال مدیریت هست برای استقلال.
**
سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۵۵
فردوسی پور را هم که دیگه حناش حداقل برای استقلالی ها و پرسپولیسی ها رنگی ندارد پس این اندازه سنگش را به سینه نزنید!
امین
سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۰۸
اتفاقا پاره کردن قرداد کاره خوبیه برای مقابله با بازیکن سالاری.والان بخاطر همینه که به دروازه بان اول استقلال تبدیل شده.یه شبه راه ۱۰۰ ساله نرفته
۴ ۱
موراتا
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶، ۰۷:۳۳
آخه حسینی بنده خدا اون دوره کجا میتونسته بازیکن سالاری راه بندازه چرا الکی توجیه میکنید
۲
علی زارع
سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۲۰
کاش فوتبال ایران پاک بشه از وجود مدیرانی مثل فتح الله زاده و عابدینی
Amin
سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۲۴
فتح الله زاده سمبل پوپولیسم است
محسن
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶، ۰۰:۲۱
نفرمایید.پوپولیسم یک ماه بیشتر نیست به جای پاسخگویی،میکروفن را از مجری کذایی ربود!!! پوپولیسم قرار بوده 4 هفته قبل ظهور کند و در نشست خبری پاسخگو باشد اما رفت به غیبت کبری!!!!
علی
سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۳۶
همین فتح الله زاده در کنار غمخوار رفتند مجمع تشخیص مصلحت نظام و گفتند حق پخش نمی‌خواهیم، حالا مدعی شده!
علیرضا
سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۳۷
جالبه در این بیانیه صحبت از معلمی شادروان ناصر حجازی در قبال سیدحسین حسینی هستش در صورتیکه حسینی سال 91 و با اومدن قلعه نوعی استقلالی شد
محسن
سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۴۸
گوه زیادی نخورید.در بدو ورود،بابای بازیکن بپرسد جایگاه پسرم کجاست؟توقع دارید بگویند گلر اول و دوم و سوم!!!! در انزمان خوب کردند که چنین برخوردی داشتند.کاسه های داغتر از آش،چشمشان را ببندند و تصور کنند یک بازیکن بدون سابقه،مثلا همین قائدی،در بدو ورود به باشگاه سوال کند فیکس بازی میکند یا نه؟!!!! توقع دارید چه جوابی بشنوند؟
حرف حساب
سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۲۶
در این فتح الله زاده یه لمپن و احمدی نژاد فوتبال ماست حرفی نیست! ولی حرفاش بر علیه فردوسی پور درسته! این شومن کیروشی پور کاری نمیکنه که خیری به این فوتبال برسه همانطور که ذره ای اقدامی نمیکنه که به صدا و سیما ضرری وارد بشه!
۳
محسن
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶، ۰۰:۲۳
اما ما دوست داریم همین آدم دوباره مدیر باشه و مربی بی دانش خودش را هم دوباره بیاره.یک نظرسنجی از هواداران بکن شاید روشن بشین.
اقای تاج هستم تو فدراسیون
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶، ۰۱:۲۷
نمیدونم این فتل چرا انقدر حیله گره؟ ازش ریا دو دوزه بازی میباره کل زرنگیشم رو چرب زبونیشه یادمه اون زمانی ک مدیر کیسه بود مراسم مهم مذهبی و دولتی مثل نماز عید فطر میرف پشت سر رهبری صف سوم میشست الان ک مدیر کیسه نی از خونش بیرونم نمیاد کل هنرش اینه روزنامه کیسه جوان تیتر مسخره بزنه اخرشم خودشو خدا جلوه بده ...پ..ن همین شما کیسه کشا دولت بعدی بازم میرین سنگ این مفلوک مارمولک ب سینه میزنین ک برگرده تیمتون این خط این نشون ببنید کی گفتم ...
۶
پرسپولیس واقعی
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶، ۰۸:۴۷
جناب فتح اله زاده
برای هنر استقلال و پرسپولیس و ..با آن هزینه ی سرسام آور آیا یک سید حسین کافیست ؟
البته پرسپولیس به لطف صبوری برانکو چند آماده به تیم ملی بخشیده است و استقلال هم با کمی جنبیدن اکنون جوانان زیادی برای تفاخر دارد ولی جناب آقا
سید حسین آیا محصول توست ؟
آیا کسی اورا نمی شناخت ؟
علی دوستی مهر برای تیم نوجوانان و جوانان انتخابش نکرده بود؟
اگر دعوای رحمتی و منصوریان بالا نگرفته بود سید حسینی در کار بود؟
اگر شفر نمی آمد دیگران هم مثل تو تره هم برای سید حسین خرد نمی کردند؟
به لباس عادل گیر دادی ، بالا غیرتا چقدر از قبل استقلال کیف کردی و به کجا رسیدی
حق پخش لق لقه زبان عده ای شده که می خواهند سیاه کاریهای خود همچنان در پرده نگه دارند.
در استقلال شفرو پرسپولیس برانکو درخشش جوانان را ببینید و بعد جولان دهید
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر