فهرست
سوارز؛ ۱۲۵۲ روز بدون گل در خارج از اسپانیا
سوارز؛ ۱۲۵۲ روز بدون گل در خارج از اسپانیا

سوارز؛ ۱۲۵۲ روز بدون گل در خارج از اسپانیا

آی اسپورت - از آخرین باری که لوئیز سوارز موفق شد در یک رقابت اروپایی در خانه حریف بارسلونا را به گل برساند، حالا بیش از سه سال می گذرد. بارسلونا در حالی سه شنبه شب به مصاف لیون می رود که سوارز آمار خوبی در گلزنی در بازی های خارج از خانه در لیگ قهرمانان به جای نگذاشته و این می تواند مایه نگرانی والورده باشد.

آخرین باری که سوارز موفق شد در یک بازی خارج از خانه اروپایی برای بارسلونا گلزنی کند، سه و نیم سال قبل بود: ۱۶ سپتامبر ۲۰۱۵ در بازی مقابل آ اس رم در المپیکو رم. ۱۲۵۲ روز قبل. البته سوارز در هفته های گذشته هم شرایط خیلی خوبی در گلزنی نداشته است. او از زمان گلزنی در بازی یک چهارم نهایی جام حذفی مقابل سویا، دیگر نتوانسته برای بارسا گل به ثمر برساند. و در چهار بازی قبلی تیمش در لالیگا نیز گلی برای بارسلونا به ثبت نرسانده است.

سوارز اکنون هفت مسابقه است که موفق به گلزنی نشده است. این در حالی است که این مهاجم ۳۲ ساله، روز شنبه هفتصدمین بازی اش را در عرصه حرفه ای جشن گرفت و حالا امیدوار است این جشن توام باشد با پایان یافتن ناکامی در گلزنی در رقابت های اروپایی. آمار گل های سوارز دز این فصل تقریباً یک گل به ازای هر دو مسابقه بوده است که نمی‌تواند آمار خیلی بدی هم باشد. اما به طور کل تعداد گل های او در لیگ قهرمانان در دو سه فصل گذشتهحتی در بازی های خانگی هم با افت قابل توجهی روبرو شده است.

نود

  ۱  
آی اسپورت
2019-02-18 22:19:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
The King
سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷، ۰۱:۲۳
He must go
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر