فهرست
گزارش ویژه مارکا/ دیپورتی‌های بارسا
گزارش ویژه مارکا/ دیپورتی‌های بارسا

گزارش ویژه مارکا/ دیپورتی‌های بارسا

آی اسپورت- بازگشت احتمالی هکتور بیرین به بارسلونا یکی از سوژه‌های فصل نقل و انتقالات است، اما اگر این انتقال صورت گیرد او اولین بازیکن نبوده که از بارسا رفته و دوباره به این تیم بازگشته است. در زیر به نمونه‌های دیگر دقت کنید.

مورد عجیب ایوان دلاپنا

1
1

قبل از پیوستنن به لاتزیو در سال 98 این هافبک 3 فصل فوق العاده در بارسا داشت. او در ازای 15 میلیون یورو از بارسا رفت و به خاطر مصدومیت جایگاهش را در ترکیب اصلی از دست داد. بعد از آن ابتدا به طور قرضی به بارسا بازگشت و بعد به اسپانیول رفت.

بازگشت ناامید‌کننده جرارد لوپز

2
2

در سن 17 سالگی او از بارسا رفت تا در والنسیا بازی کند. اما در والنسیا شروعی آرام داشت و نتوانست توقعات را برآورده کند. در سال 2000 او در ازای 20 میلیون یورو به بارسا بازگشت و باز هم ناکام بود.

لوئیز گارسیا، بازیکن ستاره

3
3

او بازیکن جوانان بارسا بود و قبل از ورود به نیوکمپ کاری کرده بود که همه از استعداد او صحبت کنند. بارسا او را به اتلتیکو فروخت و بعد در سال 2003 در ازای 9 میلیون یورو دوباره خرید.

سفر رفت و برگشت پیکه

4
4

او کسی است که رفت و برگشتش یکی از شادترین پایان‌ها را داشت. او که از بارسا به یونایتد رفته بود در سال 2008 در اغزای 5 میلیون یورو به تیم بازگشت و تبدیل به مهره کلیدی تیم حتی تا همین حالا شده است.

داستان عشقی بارسا – فابرگاس و پایان ناخوش

5
5

به غیر از پیکه، فابرگاس هم بازیکنی بود که بازگشتی موفق داشت. او در سال 2011 در ازای 34 میلیون یورو از آرسنال به بارسا بازگشت و بعد دوباره در سال2014 به انگلیس رفت و در چلسی مشغول به بازی شد.

یوردی آلبا با ارزش

6
6

این دفاع چژ سال 2012 به بارسا بازگشت. او به والنسیا رفته بود تا نامی برای خودش دست و پا کند. از زمانی که او در ازای 14 میلیون یورو به تیم بازگشته بارسا در سمت چپ مشکلی ندارد.

الکس ویدال، رقیب احتمالی بیرین در دفاع راست

7
7

دلیل تلاش بارسا برای جذب بیرین این است که ویدال از زمانی که از سویا بازگشته نتوانسته توقعات را برآورده کند. او در ازای 18 میلیون یورو به بارسا بازگشت.

پروژه دنیس سوارس

8
8

هنوز خیلی زود است که بازگشت سوارس را قضاوت کنیم. او که به ویارئال رفته بود عملکردی عالی از خود نشان داد و بارسا از بندی که در قرارداد او بود و به باشگاه اجازه دوباره خریدنش را می‌داد استفاده کرد. اما فصل گذشته این هافبک عملکرد ویژه‌ای نداشت.  

 

۱    
آی اسپورت
2017-06-18 16:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر