فهرست
پورموسوی: هیچ موقعیتی به تراکتور ندادیم!
پورموسوی: هیچ موقعیتی به تراکتور ندادیم!

پورموسوی: هیچ موقعیتی به تراکتور ندادیم!

آی اسپورت- قهرمان فصل گذشته نیم فصل دوم را با باخت آغاز کرد. در دیداری که البته هر دو مربی اعتقاد داشتند که حق استقلال خوزستان برد بود! سیروس پورموسوی بعد از بازی گفت:« در نیمه اول سه چهار موقعیت خیلی خوب داشتیم و با کمی دقت می توانستیم دو سه گل بزنیم اما بچه ها بی دقتی کردند. نیمه دوم شرایط خود را داشت و بچه ها مدتی تمرکز نداشتند.فکر می کنم ستاره تراکتور در این بازی دروازه بان آن ها بود. هیچ موقعیتی به آن ها ندادیم و گل تراکتور روی اتفاق به دست آمد. ما امروز خیلی با حوصله و با برنامه بازی کردیم. می دانستیم نانگ از دقیقه 70 توانش را از دست می دهد. با آمدن عاشوری تیم من هجومی تر شد. دیدید که چند موقعیت خیلی خوب داشتیم. عاشوری شروع خیلی خوبی داشت اما در ادامه می توانست روی چند توپ بهتر استفاده کند.

پورموسوی در پاسخ به سوال درباره اصرار برای بازی دادن به مومنی گفت:« مهدی مومنی قبلا در این تیم بوده است و هم سرعتی است و هم تکنیک مناسبی دارد. البته شاید فرصت کمی برای هماهنگ شدن بازیکنان داشتیم. این نفرات نیاز به زمان دارند تا شرایط بهتری داشته باشیم.»

  ۳  
آی اسپورت
2017-01-12 18:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
یاشار تبریزلی
پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۰۷
بشین بینیم بابا سطح فوتبال تراختور دیگه از آسیا فراتر رفته و پا به پای تیم های اروپایی فوتبال مدرن ارایه میکند خوزستان مقابل تبریز همچون پراید مقابل مرسدس بنز است و تراختور با شکوهترین تیم آسیا بوده و خواهد بود
۲ ۲
بهزاد
پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۱۵
هول نشو!
قهرمان قلابی فصل قبل راه را برای قهرمان قلابی فصل جدید هموار کرد!
۴
فرزین
جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۵۲
حاجی فازت چیه؟ چه مخدری میزنی؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر