فهرست
منتقد جدید کی روش: مرتضی فنونی زاده
منتقد جدید کی روش: مرتضی فنونی زاده

منتقد جدید کی روش: مرتضی فنونی زاده

آی اسپورت – مرتضی فنونی زاده جدیدترین منتقد سرمربی تیم ملی است. البته فنونی زاده شیوه خوبی را برای انتقاد از کی روش انتخاب نکرده و کلا کارنامه او در ایران را زیر سئوال برده. او که در حمایت از علی کریمی با خبرگزاری تسنیم صحبت کرده درباره کی روش گفته:" آقایان در فدراسیون فوتبال روی کی‌روش را زیاد کرده‌اند. کریمی فراموش کرد این را بگوید که کی‌روش 48 میلیارد تومان پول دریافت کرده، اما آیا جامی برای ایران گرفته است؟! بردن تیم به جام جهانی مثل قدیم نیست که از هر گروه یک تیم به جام جهانی برود. الان همه چیز آسان شده و مربی وطنی هم می‌تواند تیم ملی را به جام جهانی ببرد.تنها حُسنی که کی‌روش داشته، آوردن بازیکنان دورگه بوده که تنها اشکان دژاگه خوب بوده است."

 

 

۵۶ ۱۰  
آی اسپورت
2018-02-16 11:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۰ نظر
محسن
جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۴۵
من اصلا متن را نخواندم!!! اما با دیدن چهره این آقا،فقط یاد دو سه جمله تکراری و چیپ افتادم که تاریخ مصرف ان،ظاهرا پایانی ندارد.جملاتی که حتی خود قرمزها هم از شنیدن ان دچار چندش و کهیر میشوند:علی اقا گفت بخواب،علی اقا گفت بشین،علی اقا گفت برین،علی اقا باید رییس جمهور بشه،علی اقا ولی نعمت ماست،علی اقا پسر خداست،اصلا ولم کنید،علی اقا خود خداست!!!!(منطور از علی اقا؟ علی اقای قدیمترها نه حالایی ها)
آنتي شومن واقعي
جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۰۷
ميدونم شش تايي شما از شنيدن نام علي پروين اسطوره اعظم فوتبال ايران از حسادت و حسرت و عقده سرتون رو به ديورا ميزنيد!
آبتین
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶، ۲۲:۰۲
اسطوره؟ منظورت علی دنبه ست؟ خودش حال میکنه بهش بگن علی دنبه البته.
کلا جایگاه و ارزش کلمه اسطوره رو نابود کردید با این اسطوره اسطوره کردن تون
ناصر شجاعی
جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۰۶
آب که سر بالا بره قورباغه هم ابوعطا میخونه
عرفان
جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۳۷
بله با مربی وطنی حتی میشه قهرمان جام جهانی شد
۷
آنتی شومن واقعی
جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۲۱
راستی کریمی همونی نبود که سال دو هزار و شش برانکو و تیم ملی را متلاشی کرد یا همون کریمی نبود که بدلیل زدن داور هم خودش محروم شد و هم تیم ملی.اینقدر واسه این نو کیسه یقه جر ندهید.اگه کیروش بد باشه قطعا کریمی هم قدیس نیست.انگار بعضی ها زیاد فیلم هندی نگاه میکنن که با چهار تا کاغذ کریمی فورا اشکشون در میاد.کریمی با کی دعوا نکرده از دایی و کیروش و ... بگیر تا برانکو و دادکان.اگه کریمی جیبش از برکت این فوتبال پر پول نبود حالا اینطور به جون فوتبال نمی افتاد و حالا نقش بازپرس رو بازی نمیکرد.اگه کیروش بد باشه کریمی هم قدیس و رابین هود فوتبالی که خودش از این فوتبال به جیب زده نیست
۸
**
جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۲۱
دو کلمه هم از ننه ی عروس
۶
شروین
جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۳۹
این آقا ظاهرا آلزایمر گرفته اند؟ چنددوره قبل درانتخابی جام جهانی آفریقای جنوبی ازهرگروه 2تیم به صورت مستقیم راهی جام جهانی میشدکه سرمربی آن زمان ایران علی دایی بود که با100هزارتماشاچی درورزشگاه آزادی برای اولین باردرتاریخ به تیم ملی عربستان سعودی باخت وازجام جهانی حذف شدیم!
۷
علیرضا
جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶، ۲۱:۴۵
امیدوارم این آقا، وقتی در جام جهانی بعدی نتونستیم بریم جام جهانی، بیاد پاسخگوی اراجیف امروزش باشه. آخه این فوتبالیست های خیلی سابق، مگه در حد نقد و تفسیر کارلوس کی روش یا حتا برانکو هستند.
۲
حسین
شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶، ۰۸:۳۴
تا ابله در جهان هست حسنی بی روزی نمیمونه !!! ابله نتایج کی روش رو با مرباهای وطنی از جمله مربی خودت ، شادروان ... قیاس کن بعد ارجیف سرهم کن . تو همونی بودی که اون سوتی رو در ملتهای1988 جلوی ماجد عبداله دادی !! همونی بودی که برای برادر تریاکیت دنبال مواد بودی !!! حالا کاسه داغتر از آش شدی !!! تو و اون مایلی کلنگ و قلعه نویی و بقیه دوستان !!!! بدونید که نمی تونید نیمکت تیم ملی رو نه در روسیه و نه هیچ جا و هیچوقت دیگه تصاحب کنید .
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر