فهرست
کمک به تیم ملی؛ از حرف تا عمل
کمک به تیم ملی؛ از حرف تا عمل

کمک به تیم ملی؛ از حرف تا عمل

آی اسپورت - اگر فکر می‌‌کنید در فاصله تنها  ۲۷روز تا آغاز رقابت‌های جام جهانی، همه فوتبال ایران ید واحد شده‌اند برای حمایت از تیم ملی اشتباه می‌کنید. برای ادعای‌مان هم یک نمونه تازه داریم؛ مجید نامجو مطلق. او با فراموشی همه مشکلات این روزهای تیم ملی صحبت‌های تندی را علیه تیم ملی، برخی بازیکنان و کی‌روش مطرح کرده و جالب اینکه گفته الان وقت انتقاد نیست!‌

‎ تیم ملی فوتبال ایران از ۱۵اردیبهشت تمرینات خود را برای حضور در رقابت‌های جام جهانی آغاز کرد، آن هم تنها با حضور چهار بازیکن؛ شاهکاری که مسبب اصلی آن کنفدراسیون فوتبال آسیا بود و باعث شد تیم ملی ایران عجیب‌ترین تمریناتش را در در این سه دهه اخیر پشت سر بگذارد.

‎تمرین با چهار نفر، نه یک روز، نه دو روز بلکه ۱۵ روز به طول انجامید تا تیم ملی در فاصله دو روز مانده به بازی خداحافظی‌اش در تهران به صورت نصف و نیمه تکمیل شود. همین یک موضوع می‌تواند به دردسری بزرگ برای هر سرمربی تبدیل شود، چه برسد برای سرمربی تیمی که قرار است با اسپانیا، پرتغال و مراکش در جام جهانی بازی کند آن هم جلوی چشم بیش از یک میلیارد نفر!

‎در این وضعیت جالب است عضوی از خانواده فوتبال ایران به عنوان بازیکنی قابل احترام و البته مربی بدون کارنامه، با فراموشی همه مشکلات این روزهای تیم ملی حرف‌های تکراری را علیه کی‌روش مطرح می‌کند و با انتقاد از لیستی که سرمربی تیم ملی تحت عنوان فهرست «استندبای» آماده کرده می‌گوید «کی‌روش توجهی به لیگ داخلی ما ندارد» و به انتقاد از دعوت اشکان دژاگه و استیون بیت آشور می‌پردازد و جالب‌تر اینکه در پایان همه انتقادهایش از تیم ملی و کی‌روش می‌گوید: «باید بگویم چاره‌ای نداریم و نباید انتقاد کنیم چون تیم ملی در آستانه جام جهانی است.»

نامجومطلق در حالی این چنین  به کی‌روش و لیستش تاخته که در فهرست کی‌روش نام ۱۸بازیکن داخلی دیده می‌شود و این تعداد حضور به خودی خود ادعای نخست نامجومطلق را رد می‌کند. موضوع دیگر حضور دژاگه در فهرست 35 نفره کی‌روش است. دژاگه در تمامی سال‌های حضورش در تیم ملی یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان تیم ملی بوده و مطمئنا اگر بتواند از برنامه ویژه کی‌روش عبور کند، همان بازیکنی خواهد شد که به بلای جان خط دفاعی تیم ملی آرژانتین در جام جهانی قبلی تبدیل شده بود. شاید تفاوت بزرگ کی‌روش با خیلی از مربیان در این باشد که او با یک مصدومیت، بازیکن وفادار تیمش را فراموش نمی‌کند و تا جایی که منافع تیم ملی حکم می‌کند، پای بازیکنش می‌ایستد.

‎ بیت آشور هم بازیکنی است که در لیگ آمریکا نمایش خوبی ارائه کرده اما حضورش در لیست بزرگ کی‌روش به معنای حضور قطعی در جام جهانی نیست و در نهایت کی‌روش در این هفت سال ثابت کرده با کسی تعارف ندارد و اگر بازیکنی خواسته‌هایش را اجرا نکند، نمی‌تواند به پیراهن تیم ملی برسد.

‎مجید نامجومطلق که در پایان تمام جملات انتقادی‌اش می‌گوید: «نباید انتقاد کنیم چون نزدیک جام جهانی است»، به همان شعاری که  می‌دهد پایبند باشد و در این فاصله کم تا شروع جام جهانی، اگر نمی‌تواند با صحبت‌هایش به بازیکنان حاضر در اردو انرژی مثبت بدهد، حداقل با سکوت تیم ملی را با مشکلات عجیبش تنها بگذارد.

۲۸ ۲۱  
آی اسپورت
2018-05-18 12:44:00
نظر دهید

۲۱ نظر
علی
جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۰۹
متاسفانه از طرف کیسه ها هحمه عجیبی بر علیه بیرانوند و در دفاع از رحمتی صورت گرفته در حالیکه در این روزها باید این تعصبات رنگی کنار گذاشته باشه. خدا کنه تیم ملی نتایج خوب بگیره چه بازیکن استقلال باشه یا پرسپولیس یا ...
عمله یاب
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۶:۵۲
آخه عمله بدبخت. مجبوری مگه دهنت رو باز کنی. هرکی به این عقاب دماغ دراز بی استعدادتون گیر بده میشه کیسه؟ تو هم یه حیوونی هستی مثل نامجو مطلق. دو ساله کل پرسپولیس و مدیرانش و مربی هاش دارن دهن تیم ملی رو با حاشیه سازی سرویس میکنن. اونوقت توی کور کیسه کیسه میکنی؟ خاک بر سر من که با یه گوساله ای شبیه تو هموطنم
۱
سوشاتاجی
جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۱۷
سودجومطلق
serezo
جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۲۷
شما به بزرگی خودت ببخش!
یه ایرانی
جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۳۶
جناب امیر مسعودی ؛ هر جند پاسخگو نخواهید بود اما :

وظیفه هر وطن پرستی حمایت از تیم ملی کشورش میباشد ؛ چه ایرانی ؛ چه برزیلی و چه هر کشور دیگری .
لزوما حمایت به معنی به به و چه چه گفتن نیست و نخواهد بود .
سفسطه کردن جزو لاینفک ریاکاری و دروغ است و متاسفانه طرفداران کارلوس شغال همچون خودش این هنر را بسیار عالی بلد هستند .
اینکه مجید نامجو مطلق بازیکنی افسانه ای بود که حیف و صد حیف در ایران زندگی میکند و متاسفانه زمان انها اینقدر راه اروپا باز نبود یک حقیقت است ؛ اما تیکه انداختن که مربی بی کارنامه ای است یک توهین اساسی است که انتقادش را با توهین میخواهید بی اثر سازید . چون سرمربی تیمی نیست یعنی از فوتبال چیزی نمیداند یا نمیفهمد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما که این نوشته را نوشته اید چه کارنامه مربیگری یا سرمربیگری دارید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اشکان داژگه بازیکن بسیار محترمی است و واقعا هرگاه برای تیم ملی بازی کرده از جان و دل مایه گذاشته و هیچ شکی در آن نیست ؛ با اینحال آیا بازیکنی که در تمام طول فصل فقط و فقط 14 دقیقه بازی کرده و بقیه زمان را صرف دوا و درمان مصدومیتش کرده جای دعوت به تیم ملی را دارد ؟؟؟؟؟؟؟ اگر ملاک گذشته این بازیکن و کیفیتش است بنابراین الان به داژگه بیشتر احتیاج داریم یا آندرانیک تیموریان ؟؟؟؟؟؟؟ او که قطعا خیلی بیشتر از دژاگه در این فصل بازی کرده و آمادگی بدنی دارد پس چرا دعوت نشده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ همه میدانیم که بازیکن مصدوم زمان میبرد تا به کیفیت قبل از مصدومیتش برسد و آیا دژاگه زمانش را دارد ؟؟؟؟ شاید هم به جماعت دروغ میگویند ؛ چند ماهی است که مداوا شده و در حال تمرین است فقط اختصاصی و همه میدانیم بازیکنی که در جریان مسابقات نباشد یعنی چه .
بله یک لیست 35 نفره اولیه است که یک لیست حداقل 15 نفری را میتوان آورد شایسته حضور در آن اما باید به نظر انتخاب کننده احترام بگذاریم که از میان آنها 23 نفر نهایی انتخاب خواهند شد . حالا دو نکته کلیدی مستند:
1- در روز رونمایی از لباس رسمی تیم ملی در مجموعه هاکوپیان ؛ مدیر بی عرضه فدراسیون فوتبال جناب تاج فرمودند : ما میدانیم چه کسانی به جام جهانی میروند ؛ شاید شما روزنامه نگاران و بقیه ندانید .
2- کارلوس شغال عنوان کرد که لیست اصلی تیم ملی شامل 28 نفر است (15 لژیونر و 13 لیگ داخلی ) که مشخص شده اند و نفر اضافه ای لازم نیست.

حالااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
چند روز بعدش این شغال بجای آن 28 نفر اسامی 35 نفر را اعلام کرده ؛ بگذریم از هیاهوی زمان اعلام نفرات و ضربه به پرسپولیس و ذوب آهن ؛( چرا ضربه چون درست است آخرین روز اعلام اسامی به فیفا بود اما روز اعلام عمومی که نبود ؟؟؟؟؟ لیست باید به فیفا ارسال میشد خب میشد ؛ چه دلیلی داشت همان روز هم اعلام عمومی شود ؟ میگذاشتند بعداز بازیهای آسیایی داور سوت پایان را میزد بعدش ) بگذریم

الان که میدانند 28 نفر هستند ( جدا از اون 23 نفر اصلی که خودشون میدانند ) علت دعوت بقیه سیاهی لشکر چیست ؟
اینکه تیم ملی با 4 نفر تمرین میکرد مقصر هیچکس نیست جز خود مربی تیم ملی چون خودش اینگونه میخواست مگر در این چهار ماه گذشته بامبول در نیاورد بعداز هر مسابقه بازیکنان برای ریکاوری بیایند مرکز تیم ملی ( پک ) ؟؟؟ آنوقت چند نفر بودند در تمرینات ؟؟؟؟ میتوانست بگذارد بعداز بازیهای آسیایی همه را یکجا داشته باشد

بله قبل از جام جهانی انتقاد میکنند ؛ باید از 7 سال پیش انتقاد میکردند ولی حیف و صد حیف که نگذاشتند و نمیگذارند ؛ صد رحمت به قوانین کاپیتالاسیون زمان قاجار و پهلوی اول ؛ با این قرارداد شغال و بی عرضگی فدراسیون .

بنابراین جناب امر مسعودی و دیگر کیروشپورها :
1- انصاف داشته باشید
2 - در دیزی بازه ؛ حیای گربه کجا رفته ؛ کمی وطن پرست باشید تا .....
پرسپولیس واقعی
جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۵۵
در جواب یه ایرانی
اعلام لیست سی و پنج نفره به این دلیل ساده است : اگر بازیکنی مصدوم شد جایگزین اورا از فلان شهر کشور یا اروپا (جهت گذراندن تعطیلات) نیاورند در اردو !

و کی روشی پور!!!!!!!
کی روش با من و همه ایرانی ها هیج نسبتی ندارد ، وی سرمربی تیم ملی است ، خواسته ی ما را برآورده کرده است ، دراین فوتبال بی در و پیکر ودر این فدراسیون بی در و پیکر تر ، تیم ملی کشور را به جام جهانی برده
ما از او راضی هستیم تا امروز هم به من" مردم" هیج توهینی نکرده و اتفاقا دوستانه و محترمانه رفتار کرده،

من عاشق سرمربی تیم ملی کشورم و تیم ملی کشورم هستم و روزی که برود برایش دعای خیر میکنم ،
به این اعتقاد و نسبتی که به امثال من می دهید افتخار میکنم؛
افتخار میکنم که تیمم یکی از سی و دو تیم جام جهانیست در حالی که خودم میدانم چه کشوری هستیم.
فرزاد مهریار
جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۵۴
اینا همش تقصیره برانکو دلالویچ دلقک خائنه که از عربستان و حسین هدایتی پول گرفته تا به ایران خیانت کنه . جماعت لنگیون داعشی هم که همگی با هم آقا تختی رو کشتن در حال خیانت به تیم ملی هستن و باید گردن همشون رو زد تا خدا به تیم ایران نظر کنه .
نه_به_تیم_میلی#
این_تیم_میلی_پاچه_خاراست#
من_با_شاهزادگان_آبیپوش_آریایی_هموطن_نیستم#
۴ ۲
110
جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۵۰
اقا تختی رو کشتن بدتره یا کودتا کردن علیه یه ملت کیسه کش؟ بی بته اینجا اون طویله ای که توش بزرگ شدس نیست
پرسپولیس واقعی
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۱:۳۰
این کامنت متعلق به فرزاد مهریار نیست ، کس دیگری با نام کاربری اش استفاده کرده!!!
۲
یه ایرانی
جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۳۴
پاسخ به جناب پرسپولیسی بدلی

1- متاسفانه امکان پاسخ دادن زیر دیدگاه ها فراهم نیست و زمان ارسال پیام عدم احراز هویت میدهد که معلوم نیست چرا !!!!؟؟؟؟
2- پاسخگو باید نویسنده باشد
3- من میدونم لیست 48 یا 35 یا 28 یا 23 چی هست و چه کارایی یا تفاوتی دارن . من به استناد حرف خودشون نوشتم وقتی میگن 28 نفر برای اردو در نظر داریم و 23 نفر قطعی هم انتخاب شدن دیگه بقیه این سیاهی لشکر بازی واسه چیه ؟ امروز چند تیم ملی از جمله پرتغال لیست قطعی 23 نفر رو دادن و طبیعتا هر وقت مصدومی داشته باشن در هر شرایطی حتی وسط جام جهانی هم با شرایطی قابل جایگزینی هست .
4- این همون سرمربی تیم ملیت هست که چون قراردادش بعداز جام جهانی تمدید نمیشه ؛ 20 روز پیش در مراسم قرعه کشی جام ملتها شرکت نکرد که من اون زمان مربی تیم که نیستم . در حالی که هر احمقی میدونه دعوت از مربیان حال حاضر هستش نه دعوت از مربیان 6 ماه بعد . پس مشخصه چقدر در کارش حرفه ای هستش و وجدان کاری داره.
5- ما نه اما شخص شما میتونه از هر کسی هم خوشش بیاد و هم راضی باشه . این عقیده شخصی شماست قابل احترام هستش .
6- سفسطه رو توضیح دادم بالا ؛ کسی که وطن پرست باشه به حضور تیم ملی در جام جهانی افتخار میکنه اما این دلیل نمیشه فدراسیون بی عرضه یا کارلوس شغال معصوم باشن و ازشون انتقاد نشه.
7- اگر شما خودتان رو کیروش پور میدانید و به آن افتخار هم میکنید ؛ نمیدانم چند وقت دیگر که مسائلی روشن شد چگونه در آینه به خود مینگرید ؛ شاید هم آن ضرب المثل هم کیش و هم مسلک بودن باعث شود همچنان افتخار کنید
منصور
جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۰۸
همین که با صفت دادن و توهین کامنت میذاری، مشخصه با چه جور آدمی طرف هستیم. من امیدی به این مردم قدر ناشناس ندارم، که چشماشون رو به روی بهترین تیم ملی تاریخشون بستن. حافظه ی تاریخی نداریم و یادمون نیست تیم ملی مون از کجا به این جارسیده. لیاقت ما قلعه نویی و دایی و نامجومطلقه. نه یه حرفه ای و یه جنگجوی فوق العاده و یه با دانش تمام عیارکه اسمش رو در کمال بی شرمی و وقاحت با توهین به کار میبری! ما حتا نقد هم بلد نیستیم. ما رهروان مایلی کهنیم که ضعف های خودش رو پشت لقب دادن به افراد پنهان کرد. کیروشی پور و گروهبان قندلی و حالا کیروش شغال!!
قارتال
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۱:۱۳
این افرادی که نام بردی حتی لیاقت شنیدن جوابیه هم ندارند دوست عزیز
۴
بهزاد
جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۵۵
اتفاقا به نظر من انتخاب بيت آشور انتخاب بسيار درستي بود. بيت آشور پارسال به همراه تيم تورنتو اف سي قهرمان ليگ آمريكاي شمالي شد و بازي هاي درخشاني ارائه كرد.
۸
پرسپولیس واقعی
جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۰۴
به یه ایرانی ؛

ببینید ، شما اسمتون را گذاشتید یه ایرانی ، آیا من با نام شما کاری دارم ؟
من از طرف امثال خودم گفتم ، چطور شما به خودتون اجازه می دهید به دیگران کی روشی پور و شغال بگویید اما من نمی توانم افتخار خودم و امثال خودم را آشکارا بیان کنم ؟
آیا واقعا فکر میکنی همه عین شما فکر میکنند و من یکی ام ؟
عرض کزدم چیزی که می خواستیم از کسی که سرمربی تیم ملی ایران است ، برآورده کرده ، من نمی خواستم که سرمربی تیم ملی کار دیگری برایم بکند.
بعضی از شماها طوری متوقع شدید که اگر شب بازی حساس! کی روش عطسه ی بلند هم بکند معترض می شوید که بازیکنان باشگاهی مون ترسیدند؟
نمی فهمم این بهانه یعنی چه که نباید اعلام عمومی می شد؟
آیا کس دیگری قرار بود دعوت شود که حالا دپرس شده؟
هی اینقدر نکویید کشورهای دیگرفلانند و بهمانند، ما راجع به ایران حرف می زنیم کشوری که متاسفانه منافع شخصی بر ملی ترجیح دارد؟
ما در دنیای فوتبال هیچم هم نیستیم تا با هیچمین کشور دنیا مقایسه شویم.
یه ایرانی!
شان و شخصیت یک ایرانی را حفظ کن هرچند همه ما ایرانی ها همیشه فکر میکنیم هرچی ما میگیم درسته و دیگران هیچی حالیشون نمی شه!
همانقدر تو به حرفات اطمینان داری منهم برای حرفام جان می دهم.
تیم ملی ما باعث سرافرازی و نام و شهرت برایمان شده و من از داشتن چنین تیم ملی خوشحالم.

تو مثل اینکه از نوابغ هستی که خیلی زیاد می فهمی ، بگذار ما به اندازه ی فهم خود خوشحال باشیم.
من یک عمر در آرزوی داشتن چنین سرمرلی و چنین تیم ملی بودم،
مرحوم ناصر احمدپور پدر بلاژویج را درآوردو دیگران کاری با مربیان خوب خارجی کردند که باعث شرمساری شد،
ایرانی کسی را می خواهد که عقده ی سالها تحقیر را سر آن خالی کندو لی متاسفانه کی روش چنین فردی نبود.
توطئه ی قرار دادن طرفداران پرسپولیس مقابل تیم ملی کثیف ترین حربه ای بود که آخرین خیانت منفعت طلبان و کوتاه شده های سفره ی فوتبال بکار بردند،
اتفاقا تاریخ برای ما تند تند تکرار می شود البته من مثل شما منتظر نیستم تا در آینده روزگار بدبختی مردم ایران را شاهد باشم و همراه بیانیه نوبسان پرمدعای مربی پیشه! باختهای تحقیر آمیز تیم ملی در روسیه شادم کند!!
۸
پرسپولیس واقعی
جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۰۴
به یه ایرانی ؛

ببینید ، شما اسمتون را گذاشتید یه ایرانی ، آیا من با نام شما کاری دارم ؟
من از طرف امثال خودم گفتم ، چطور شما به خودتون اجازه می دهید به دیگران کی روشی پور و شغال بگویید اما من نمی توانم افتخار خودم و امثال خودم را آشکارا بیان کنم ؟
آیا واقعا فکر میکنی همه عین شما فکر میکنند و من یکی ام ؟
عرض کزدم چیزی که می خواستیم از کسی که سرمربی تیم ملی ایران است ، برآورده کرده ، من نمی خواستم که سرمربی تیم ملی کار دیگری برایم بکند.
بعضی از شماها طوری متوقع شدید که اگر شب بازی حساس! کی روش عطسه ی بلند هم بکند معترض می شوید که بازیکنان باشگاهی مون ترسیدند؟
نمی فهمم این بهانه یعنی چه که نباید اعلام عمومی می شد؟
آیا کس دیگری قرار بود دعوت شود که حالا دپرس شده؟
هی اینقدر نکویید کشورهای دیگرفلانند و بهمانند، ما راجع به ایران حرف می زنیم کشوری که متاسفانه منافع شخصی بر ملی ترجیح دارد؟
ما در دنیای فوتبال هیچم هم نیستیم تا با هیچمین کشور دنیا مقایسه شویم.
یه ایرانی!
شان و شخصیت یک ایرانی را حفظ کن هرچند همه ما ایرانی ها همیشه فکر میکنیم هرچی ما میگیم درسته و دیگران هیچی حالیشون نمی شه!
همانقدر تو به حرفات اطمینان داری منهم برای حرفام جان می دهم.
تیم ملی ما باعث سرافرازی و نام و شهرت برایمان شده و من از داشتن چنین تیم ملی خوشحالم.

تو مثل اینکه از نوابغ هستی که خیلی زیاد می فهمی ، بگذار ما به اندازه ی فهم خود خوشحال باشیم.
من یک عمر در آرزوی داشتن چنین سرمرلی و چنین تیم ملی بودم،
مرحوم ناصر احمدپور پدر بلاژویج را درآوردو دیگران کاری با مربیان خوب خارجی کردند که باعث شرمساری شد،
ایرانی کسی را می خواهد که عقده ی سالها تحقیر را سر آن خالی کندو لی متاسفانه کی روش چنین فردی نبود.
توطئه ی قرار دادن طرفداران پرسپولیس مقابل تیم ملی کثیف ترین حربه ای بود که آخرین خیانت منفعت طلبان و کوتاه شده های سفره ی فوتبال بکار بردند،
اتفاقا تاریخ برای ما تند تند تکرار می شود البته من مثل شما منتظر نیستم تا در آینده روزگار بدبختی مردم ایران را شاهد باشم و همراه بیانیه نوبسان پرمدعای مربی پیشه! باختهای تحقیر آمیز تیم ملی در روسیه شادم کند!!
۶
یه ایرانی
جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۳۸
بازم یه پرسپولیسی بدلی

من نوشتم یه ایرانی که جدا از هر رنگی و هر تیمی نظری منصفانه بنویسم ؛ افرادی که به این سایت مراجعه کردن از اول روزی که این سایت برپا شده میدونن که مخالف رسمی کارلوش شغال بوده و هستم . علت مخافتم رو بارها و بارها با مستندات متعدد و فنی اعلام کردم و هیچکس پاسخگو نبود ؛ حتی کسی مثل اردشیر لارودی که ظاهرا ادعا میشه پیشکسوت روزنامه نگاری هست هم جوابی نداشت جز سکوت . حالا این دو معنی میده :
یا اسمشون به دروغ بعنوان نویسنده در این سایت گذاشته میشه ؛ مثل همین نوشته بالا که معلوم نیست واقعا متعلق به این سایت و نویسنده هست یا از جایی کپی شده و طرف روحشم خبر نداره.
یا اینکه نویسندگان در سایت مینویسند بدون اینکه اهمیتی برای نظرات بازدید کنندگان قائل باشند و گور بابای هر کسی که نظر میده ؛ نمونه بارزش اشک ریز

حتی برای عنوان شغال هم دقیقا توضیح دادم چرا این عنوان برازنده ایشان هستش .

اما شما میگی پرسپولیسی واقعی هستی و تمام مسائلی که بر سر پرسپولیس بخاطر تیم ملی اومد رو نادیده میگیری و این از هیچ هواداری در هیچ باشگاهی دیده نشده مگر اینکه اون هوادار جعلی باشه . پوزش میخوام که اینقدر واضح نوشتم . انصاف اگر حداقل 30 به 70 هم داشتید باز میدانستید که در حق پرسپولیس چه کینه ورزی های شخصی صورت گرفته ؛ همونطور که نسبت به ذوب آهن در چند ماه اخیر صورت گرفته .
لزومی به تکرار تمامی ایرادات و انتقاداتی که نسبت به این تاجر هست ندارم ولی بارها نوشتم و باز هم مینویسم ؛ کسانی که اینقدر وطنم وطنم میکنن و یه تاجر کلاش رو افتخار خودشون میدونند ؛ امیدوارم وقتی تشت بر افتاد و پرده ها افتاد و پشت پرده مشخص شد ؛ همچنان سر فرازانه توی آینه به خودشون نگاه کنن به حرفهایی که زدن و دفاعهایی که بدون مطالعه و بخاطر علائق سطحی و عوامانه انجام دادن ؛
من هر چه گفتم دلائلش رو گفتم اما هرگز پاسخی نگرفتم که حداقل بگه در این قسمت ایده و نظر چه فنی چه شخصیتی اشتباه کردم . هرگز هم عقیده نداشتم من درست میم و بقیه اشتباه .
آدمهایی که خود را حقیر میدانند به تکه نانی هر چند گندیده نه تنها خود را که همه چیزشان را میفروشند
ما هیچ نبودیم و هیچ نمیشویم ؛ اگر عده ای بجای عقده حقارت و دنباله روی ؛ شجاعت ؛ اعتماد بنفس ؛ مطالعه و تلاش داشته باشند.
ما را با توهم حقارت پیش میبرند چنانکه زمانی خاکستر تریاک را گرانتر از تریاک خریدند تا ملتی تریاکی و تو سری خور باشیم و منابع به باد بروند .
امروز به گونه ای دیگر .
با اینحال به نظراتتان احترام میگذارم و منتظرم روزی که حقایق برملا شود
لعنت به آن کس یا کسانی که سرفرازی ایران را نمیخواهند یا برای ویرانیش دسیسه میچینند یا در آرزوی شکست و خرابیش هستند
محسن
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۰:۴۷
روده درازی موقوف، یه ایرانی به بهترین شکل ممکن از افتخار فوتبال ایران کیروش کبیر حمایت می کند و با کسی که در مقابل همه مسائل و مشکلات و معضلات مدیریت و برنامه‌ریزی و. ....یک تنه ایستاده و دست فساد و تباهی را از فوتبال ایران دور کرده تا انتها دست بیعت خواهد داد
Vahid
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۴:۲۵
اگه به حرف شما باشه تمام امکانات مملکتو باس در اختیار لنگ قرار بدنو هیچ اشتباه داوری واسه لنگ اتفاقا نیوفته و اگرم افتاد سریع جبران بشه:)
وزیری که کله همو غمش کمک به لنگه هم تلاشش کمه بیشتر باید تلاش کنه اصن وظیقشه پیگیر محرومیته لنگ بشه وظیفشه به قول خودش کاری به استقلال و‌مشکلاتش نداشته باشه:)
اقایه تاج وظیفشه به اینفانتینو التماس کنه تا محرومیت لنگ‌ بخشیده بشه:)
کمیته اخلاق وظیفشه واسه عکسی که مهدی رحمتی با یه خانوم اونم کنارش نه تو بغلش مهدی رحمتیو دو جلسه محروم کنه ولی به محسن مسلمانو فرشاد احمد زاده و ... کاری نداشته باشه:)
فدراسیون وظیفشه که اعتراف اقایه طارمیو‌ تو برنامه ی زنده ببینه ولی پیگیری نکنه هیچ صداشم در نیاره :)
اینا همه نشون میده سره لنگو بریدن گزاشتن رو‌ سینش:) ادم این همه ظلمو در حق لنگ میبینه یاده سریال اوشین میوفته:)
داش تو هم اسمتو یه ایرانی نزار ،بزار یه لنگی بیشتر بهت میاد این مطالبی که تو‌ نوشتی بی طرف نیس که هیچ کاملا هم جهت داره و جهتش سمت باشگاه لنگه:)
۲
محمد
جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۱:۳۵
من یکی که قانع شدم! دژاگه عیب نداره در کل سال ۱۴دقیقه بازی کرده مهم اینه که اگه بره تیم ملی با جون و دل بازی میکنه، بقیه اما اگه برند جام جهانی الکی زیر توپ میزنند :))))))))

خب آقاجون شما دفاع نکن از کیرپش
پرسپولیس واقعی
جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۱:۳۵
ایضا به یه ایرانی؛
همون اول که منو پرسپولیسی بدلی خطاب کردی ، برام روشن شد که تو هم از اون آدمهایی هستی که فقط میخوان خودشون حرف بزنند و تم روشنفکری بگیرند ولی وقتی کم می آرند طرف مقابل را به واسطه ی نام یا قیافه یا شغل مسخره میکنند و دیگه کاری به اصل موضوع ندارند؛ این یک،

دو _ تو فقط مطالب خودتو میخونی وگرنه من نام کاربری ام را بارها و بارها توضیح دادم ولی شما حتی درستش را هم نمی دونی و اشتباه می نویسی،

سه_ بازهم فهمیدم تو از اون آدمهایی هستی که وقتی کم می آرند آسمون ریسمون می بافند الان موضوع چه ربطی به پرسپولیس داشت که تو با وسط کشیدن بحث پرسپولیس خواستی اذهان را منحرف و مشوش کنی، من که یکی ام تو این بحث ولی تو چرا و به چه دلیل احتیاج به همراهی پرسپولیسی های سایت داری که نوشتی اینهمه با پرسپولیس بدی کرد و تو ....

در ضمن دائم می گویی پشت پرده ، پشت کدام پرده را می گویی،
من هم تو این مملکت زندگی کردم و مطمئنم پشت پرده ی کارلوس کی روش حقایق درد ناک تری از پشت پرده ی کریمی و تاج و جلالی و طالبی و علی پروین و قلعه نویی و .. صدتا نام آشنای دیگه وجود نداره!
ایشان ما را به خواسته مان رساندند دستش درد نکنه خدا پدرش را هم بیامرزد!

جنابعالی دقیقا میدونی کجا مطلب بنویسی و چه بگویی تا وانمود کنی کسی جوابی برات نداره!
اکثرا نویسندگانی را انتخاب میکنی که میدونی به کامنتها جواب نمیدن!
خدا راشکرزیاد داریم کسانی که مثل شما روز روشن را نمی بینند ولی ادعا میکنند پشت پرده ی تاریک را خوب می بینند
عمله یاب
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۶:۵۲
حتما نامجومطلق معنی انتقاد رو نمی دونه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر