فهرست
چیچاریتو به لس‌‌آنجلس گلکسی پیوست
چیچاریتو به لس‌‌آنجلس گلکسی پیوست

چیچاریتو به لس‌‌آنجلس گلکسی پیوست

آی اسپورت - خاویر هرناندس ملقب به چیچاریتو اعلام کرد که به تیم لس‌‌آنجلس گلکسی پیوسته تا جای خالی زلاتان ابراهیموویچ را در خط حمله این تیم پر کند. دنیس تکلوئسه سرمربی لس‌‌آنجلس گلکسی در ابتدای ماه جاری به نشریه مارکا گفته بود که به خرید مهاجم سابق تیم‌های فوتبال رئال مادرید و منچستریونایتد تمایل دارد و اکنون خواسته او برای جذب این بازیکن محقق شده است.

به گزارش دیلی‌میل «چیچاریتو» که برترین گلزن تاریخ تیم ملی فوتبال مکزیک است با قراردادی 8 میلیون پوندی از سویا راهی گلکسی می‌شود که این سه میلیون پوند بیش از رقمی است که لس‌انجلسی‌ها 5 سال پیش برای خرید هموطن او جووانی دوس‌سانتوس پرداختند. همچنین طبق گزارش این نشریه بازیکن سابق وستهام که در ابتدای فصل این تیم را به مقصد سویا ترک کرد، قرار است به پردرآمدترین بازیکن شاغل در MLS تبدیل شود.

هرناندس درباره پیوستنش به تیمی که در گذشته ستاره‌هایی مانند دیوید بکام، رابی کین، استیون جرارد و زلاتان ابراهیموویچ را در اختیار داشته است، به لس‌آنجلس تایمز گفت: «همانطور که مردم دوران بازیگری مرا توصیف می‌کنند، الان هم فکر می‌کنم که مثل همیشه در زمانی مناسب در مکانی مناسب هستم. زمان مناسبی را برای حضور در MLS انتخاب کردم و فکر می‌کنم که فرصت خوبی هم برای بازی در اینجا داشته باشم.»

با اتمام قرارداد زلاتان ابراهیموویچ با گلکسی در پایان سال 2019 و خروج او از این تیم برای پیوستن به میلان، مسئولان تیم شهر لس‌آنجلس درصدد جذب یک جانشین برای این مهاجم سوئدی بودند و با ورود چیچاریتو خواسته آنها محقق شده است.

     
آی اسپورت
2020-01-21 22:32:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر