فهرست
کارگردان معترض: استادیوم آزادی را به ما بدهید!
کارگردان معترض: استادیوم آزادی را به ما بدهید!

کارگردان معترض: استادیوم آزادی را به ما بدهید!

آی اسپورت – در آستانه آغاز بازی های جام جهانی 2018 روسیه بحث پخش این بازی‌ها در سینماها مطرح شده است. این اتفاق با استقبال علاقمندان به فوتبال روبرو شده است اما مصطفی کیایی کارگردان فیلم چهارراه استانبول عقیده دیگری دارد. او می گوید: «اگر قرار است جام‌جهانی در سینماها پخش شود، استادیوم «آزادی» را هم برای پخش فیلم به ما بدهید. من اصلا با این موضوع موافق نیستم و به نظرم کار درستی هم نیست چون فوتبال و سینما هر کدام جای خود را دارند و قرار نیست در سالن سینما فوتبال پخش شود که اگر این طور باشد استادیوم آزادی را هم به ما بدهند تا در آن فیلم اکران کنیم. اگر قرار است این اتفاق بیفتد، پس به ما هم اجازه دهند در استادیوم آزادی فیلم نمایش دهیم.»

آیا با توجه به نظر شورای صنفی نمایش مبنی بر اینکه برای پخش مسابقات فوتبال در سینماها باید رضایت صاحبان فیلم‌ها نیز گرفته شود، با چنین جریانی موافقت می‌کند؟ «من اصلا با این موضوع موافق نیستم و به نظرم کار درستی هم نیست چون فوتبال و سینما هر کدام جای خود را دارند و قرار نیست در سالن سینما فوتبال پخش شود که اگر این طور باشد استادیوم آزادی را هم به ما بدهند تا در آن فیلم اکران کنیم.»

 

۴ ۳  
آی اسپورت
2018-05-18 17:31:00
نظر دهید

۳ نظر
حسین اهواز ی
جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۱۷
مهم نظر مردم است . هم فیلم هست هم فوتبال. مردم هر کدام را دوست دارند انتخاب میکنند.
۵
Ali
جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۲۷
کاملن درست میگه
۳
محسن
جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۳:۵۳
مهندسی معکوس یعنی همین! چیزی که خارج از کشور ما و در تقریبا در تمام دنیا جاری و ساری هست را مثلا بومی سازی کنیم،حالا محصولش چی باشه مهم نیست!! در خارج از کشور ما،رستورانها و بارهایی هست که علاقه مندان فوتبال انجا تجمع میکنند و بازی را تماشا میکنند،پول میز میدهند و غذایی میخورند و عشرتی میزنند!!! معمولا از قبل هم رزرو میکنند.این تجمع ها،از بازیهای باشگاهی هست تا سطح ملی. تازه این مکانهای محدود(از نظر ظرفیت پذیرش تعداد مشتری) جدای از میدانهای محل تجمع،با صفحه نمایشگرهای عظیم است
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر