فهرست
پایان رکورد حسینی؛ نیازمند پادشاه جدید دروازه
پایان رکورد حسینی؛ نیازمند پادشاه جدید دروازه

پایان رکورد حسینی؛ نیازمند پادشاه جدید دروازه

آی اسپورت - پیام نیازمند در بازی مقابل سایپا توانست تا دقیقه 67 دروازه‌اش را بسته نگه‌داشته و رکورد گل‌نخوردن در لیگ برتر را به نام خودش کند. نیازمند که مقابل سایپا کار آسانی نداشت و با چند واکنش بسیار خوب توانست مهاجمان نارنجی را مهار کرده و رکورددار کلین‌شیت در لیگ برتر شود. رکوردی که پیش از این در اختیار حسین حسینی بود و حالا از تهران به اصفهان رفته است.

نیازمند هم مانند حسینی برای رسیدن به این رکورد باید مقابل سایپا دروازه اش را بسته نگه می‌داشت و گویا نارنجی‌ها در هر فصل متر و معیار انتخاب رکورددار کلین‌شیت هستند. البته نیازمند برخلاف حسینی تا پایان 90 دقیقه توانست دروازه‌اش را بسته نگه‌دارد و رکورد خود را به 895 دقیقه برساند و به دنبال گذشتن از 900 دقیقه در بازی بعدی باشد.

بر اساس آمار متریکا، شماره یک سپاهانی‌ها توانست این رکورد را با 27 سیو توپ تا قبل از بازی مقابل سایپا به دست بیاورد. رکورد او از بازی با پدیده شروعی شد. دیداری که در دقیقه 5 از روی نقطه پنالتی دروازه‌اش باز شد اما در ادامه کار با 8 سیو زیبا و دیدنی از گل‌خوردن تیمش جلوگیری کرد و با یک بازی شگفت‌انگیز استارت گل‌نخوردن هایش را زد و تا بازی با سایپا ادامه داد تا رکوردی ارزشمند را از آن خود کند.  نکته جالب در مورد حسینی این است که او هم تا قبل از بازی با سایپا 27 سیو داشت و هر دو با آمار مشابهی توانستند به رکورد برسند.

بعد از پایان هفته هشتم نیازمند با 895 دقیقه گل‌نخوردن رکورددار جدید لیگ است و رشید مظاهری، رقیب جدی او در  این رکورد دروازه‌اش مقابل صنعت نفت آبادان باز شد تا شماره یک سپاهان یکه‌تاز شود. نیازمند حالا با دو رکورد کلین‌شیت و بیشترین بازی که در لیگ این فصل دروازه‌اش را بسته نگه‌داشته، به همراه بقیه بازیکنان سپاهان برای بالا بردن جام قهرمانی تلاش می‌کند.

۷ ۲  
آی اسپورت
2019-10-25 19:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
مهرداد
جمعه ۳ آبان ۱۳۹۸، ۲۰:۵۷
تبریک به پیام عزیز

دوستت داریم مرد سپاهانی
۳
alisin
جمعه ۳ آبان ۱۳۹۸، ۲۲:۳۷
یعنی از حالا ب بعد خطا های داخل هیجده سپاهان پنالتی اعلام میشه؟؟؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر