فهرست
دکه آنلاین: کولاک
دکه آنلاین: کولاک

دکه آنلاین: کولاک

آی اسپورت - کولاک و فیفا مچکریم دو تیتری است که خبر ورزشی به بهانه پیروزی 0-3 استقلال مقابل ماشین سازی روی جلد برده. این روزنامه از قول علی پروین نوشته که پرسپولیس با اختلاف 10 امتیاز قهرمان خواهد شد. کی روش هم حاضر به آشتی با برانکو نشده و گفته که او بزرگترین توهین زندگی اش را برانکو به او کرده است. محسن مسلمان و مهدی طارمی هم دوباره تماشاگر لیگ والیبال بودند تا عکسشان روی جلد خبر منتشر شود.

خبر ورزشی
خبر ورزشی 14 بهمن

روزنامه گل هم از تیتر کولاک به بهانه برد استقلال در تبریز استفاده کرده. این روزنامه با انتشار عکسی از سجاد شهباززاده منتشر شده که او امروز با تراکتورسازی مذاکره می کند و روز یکشنبه با پرسپولیس جلسه خواهد داشت.

روزنامه گل
روزنامه گل 14 بهمن

تیتر یک روزنامه پیروزی به آخرین برد قلعه نویی مقابل پرسپولیس برمی گردد که مربوط به 1746 روز قبل است. این روزنامه با انتشار عکسی از سروش رفیعی او را ستاره بازی هفته آینده پرسپولیس و تراکتور دانسته. تلاش برای فسخ قرارداد پلی یانسکی و آرام طبع و توافق با چشمی، دیگر تیترهای این روزنامه است.

روزنامه پیروزی
پیروزی 14 بهمن

برف نشست، استقلال برخاست تیتر همشهری ورزشی درباره بازی دیروز استقلال است. این روزنامه به قرار گرفتن نام کریم انصاری فرد در فهرست اروپایی المپیاکوس اشاره کرده و مصاحبه یک سایت آلمانی با اشکان دژاگه را هم روی جلد برده.

همشهری ورزشی
همشهری ورزشی 14 بهمن

۱    
آی اسپورت
2017-02-02 08:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر