فهرست
حضور طرفداران استقلال در لایو ماشاریپوف
حضور طرفداران استقلال در لایو ماشاریپوف

حضور طرفداران استقلال در لایو ماشاریپوف

آی اسپورت -  نام جلال‌الدین ماشاریبوف هافبک خلاق پاختاکور چندان هم برای استقلالی‌ها نام ناآشنایی نیست، چراکه در مقطعی در دوران هدایت استقلال توسط علیرضا منصوریان و شفر او قصد پیوستن به استقلال را داشت و آن زمان حتی گفته می‌شد کارش برای پیوستن به استقلال تمام‌شده تا جایی که هواداران استقلال به صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام رفتند و به او بابت حضورش در استقلال تبریک گفتند اما درنهایت این انتقال انجام شد تا ماشاریبف در پاختاکور ماندگار شود و عطای حضور در استقلال را در به لقایش ببخشد.

آن زمان درخشش سرور جبارف در استقلال باعث شده بود تا استقلالی‌ها خواهان حضور یک بازیکن ازبکستانی دیگر شوند و این در حالی است او خودش در چند نوبت با انتشار چند استوری نشان می‌داد دیگر کار برای پیستونش به استقلال دیگر تمام است اما این انتقال هرگز صورت نپذیرفت تا او فردا بالباس پاختاکور رودرروی استقلالی‌ها قرار بگیرد.

حالا این بازیکن ازبکستانی فردا درحالی‌که در مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا باید به مصاف استقلال برود، ساعتی پیش یک لایو طولانی‌مدت را با لباس پاختاکور برای هوادارانش گذاشته است و درحالی‌که با آهنگ‌های شاد ازبکی همخوانی می‌کرد به ابراز احساسات هوادارانش پاسخ می‌داد. این در حالی است که هواداران استقلال هم در این لایو طولانی مدت او حضور داشتند و هرچند دقیقه یک‌بار قدرت استقلال را به رخ او می‌کشیدند و اصطلاحاً برای او کُرکری می‌خواندند.

ماشاریبوف که ارتباط بسیار خوبی با شبکه‌های اجتماعی مخصوصاً اینستاگرام دارد با اصرار هواداران مجبور شد تا چندنفری را در لایو خودش شرکت دهد و به سوالات آن‌ها پاسخ دهد تا ثابت کند از روحیه بسیار خوبی در آستانه این دیدار حساس برخورداراست.

گفتنی است دیدار استقلال و پاختاکور فردا (شنبه) رأس ساعت 21:15 به‌وقت‌تهران در ورزشگاه زیبای الجنوب شهر دوحه، استادیوم اختصاصی باشگاه الوکره قطر به مصاف هم بروند.

 

ورزش سه 

     
آی اسپورت
2020-09-25 23:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر