فهرست
درخواست آذری از پرسپولیس: مسلمان را برگردانید
درخواست آذری از پرسپولیس: مسلمان را برگردانید

درخواست آذری از پرسپولیس: مسلمان را برگردانید

آی اسپورت - در حالی که باشگاه ذوب‌آهن در دو سال گذشته پیگیر دریافت حق رشد محسن مسلمان از پرسپولیس بود، اما به نتیجه نرسید. اکنون باشگاه ذوب‌آهن به مسئولان باشگاه پرسپولیس اولتیماتوم دادند که یا این حق رشد مسلمان به باشگاه ذوب‌آهن پرداخت شود یا اینکه او را به باشگاه ذوب‌آهن پرگردانند و مسلمان در نیم‌فصل دوم لیگ برتر در این تیم اصفهانی بازی کند. طبیعتا این درخواست بدون جواب باقی نماند و صمد ابراهیمی به نمایندگی از پرسپولیس، در صفحه اینستاگرامش جواب ادعای آذری را داده است.

ابراهیمی نوشت: می دانم آذری کدام حق رشد یا همان حق آموزش را مطالبه می کند؟ حق رشد به بازیکنانی تعلق می گیرد که در یک باشگاه پرورش یافته و قبل از بیست و سه سالگی روانه تیم دیگری شوند. در این حالت باشگاه گیرنده، باید بیست درصد قرارداد جدید بازیکن را به باشگاه قبلی و پرورش دهنده پرداخت کند.محسن مسلمان در لیگ سیزدهم به عنوان بازیکن قرضی به تیم ما آمد و بازیکن قرضی حق رشد ندارد. سال قبل هم که قطعی به تیم ما آمد بازیکن زیر بیست و سه سال نبود و قاعدتا حق آموزش و رشد شامل او نمی شد. اگر منظور از مطالبه وجه، توافق احتمالی برای صدور رضایت نامه بازیکن بوده باشد این موضوع ارتباطی به بازیکن ندارد که محروم شود یا قرار باشد برگردد. یک بار نساجی بابت همین موضوع و عدم پرداخت مبلغ رضایت نامه محمد عباس زاده خواستار محرومیت او شد که من به عنوان وکیل محمد دفاعیه ای تنظیم و اعلام نمودم این موضوع ارتباطی به بازیکن ندارد و پرونده بسته شد. نکته دیگر اینکه وقتی ضمان نقل ذمه به ذمه (و نه ضمان ضم ذمه به ذمه) صورت می گیرد متعهد اول مبری می شود. سازمان لیگ پرداخت این بدهی را ضمانت کرده تا از محل مطالبات پرسپولیس بپردازد، پس طرف حساب ذوب، سازمان لیگ است.

و در انتها: محسن زمانی که به پرسپولیس برگشت باید از ذوب آهن حق افت می گرفتیم. بنده خدا آنقدر در ذوب با مشکلات مواجه بود که داشت فوتبال یادش می رفت و خدا را شکر آمد و با اراده خودش ستاره ما شد.

 

کد خبر: 9408

۱ ۵  
آی اسپورت
2017-01-08 09:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
برزو
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۰۹:۳۷
من سعید آذری اعلام میکنم که یک کیسه کش و تورک 6 سیلندر هستم من بیمارم من را در طبیعت رها کنید
۷ ۱
حرف حساب
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۱۱:۱۳
دوست من به ترکها توهین نکن! این آذری سراسر وجودش عقده و حقارته! درضمن اصفهانی هم هست!!
۴
فرشید نظری
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۰۹:۵۵
نفرت از پرسپولیس ، رسما سعید آذری رو دیوونه کرده. یعنی قشنگ رد داده..
امیرحسین
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۱۱:۱۵
آخخخ خدا از این میسوزم که پارسال با اشتباهات فاحش داوری قهرمان حذفی شدند و سهمی آسیا گرفتند! وگرنه این تیم بی اصل و نصب رو بچه به قهرمانی ایران!؟
۴
ساسان
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۵۹
اگه قرار به پول دادن باشه باید ذوب به پرسپولیس پول بده مسلمان در پرسپولیس دوباره متولد شد. عاقای آذری بد جور رد دادی
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر