فهرست
دفاع شهریار از طارمی؛ بهترین تصمیم را گرفت
دفاع شهریار از طارمی؛ بهترین تصمیم را گرفت

دفاع شهریار از طارمی؛ بهترین تصمیم را گرفت

آی اسپورت – علی دایی امروز در نشست خبری خود از مهدی طارمی دفاع کرد. طارمی کشف علی دایی بود و در زمان حضور او روی نیمکت پرسپولیس از ایرانجوان بوشهر به این تیم پیوست. این دو همیشه رابطه خوبی با هم داشته‌اند و امروز هم دایی در حالی از طارمی حمایت کرد که جو سنگینی علیه این بازیکن به راه افتاده است. دایی درباره رفتن طارمی به الغرافه گفت: «من نمی‌توانم خودم را جای بازیکنان بگذارم. بازیکنان نمی‌توانند مشکلات خود را بگویند. شاید هر بازیکنی که به کشورهای حوزه خلیج فارس می‌رود مشکلات خاص خودش را داشته باشد. می‌دانم منظور شما آقای طارمی است. من خودم مشکل مالی داشتم که به قطر سفر کردم و برای تیم‌های قطری بازی کردم. بهترین تصمیم گیرنده برای یک بازیکن خود اوست. کاری ندارم که در ترکیه برای طارمی چه اتفاقی افتاد ولی هنوز پرونده این بازیکن در کشور ما باز است، اما خود بازیکن شرایط را می‌سنجد و برای خود تصمیم می‌گیرد. طارمی شرایطی دیده است که فوتبالش را در قطر ادامه‌ دهد که به نظر او بهترین تصمیم را گرفته است. ما نمی‌توانیم در تصمیم بازیکن دخالت کنیم.»

 

۱۰۷ ۳  
آی اسپورت
2018-01-11 15:19:00
نظر دهید

۳ نظر
ali
پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۵۶
سناریوی احتمالی:
بزودی در سراسر کشور: حمایت نفرات بعدی... و بعدی ... و تونل افتخار و...

شش ماه بعد: معلوم میشه پولم گرفته بوده و سرخود برگشته و جریمه و محرومیت جدید و خیریت جدید!!
Reza
پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۲۲
طارمی بیش از لیاقتش تعریف و تمجید شد و حالا خودش رو گم کرده. پارسال فکر کرده بود کیه که هر هفته یک دسته گل مبگرفتب و میرفت دیدار خانواده شهدای شهرش.بدبخت متوهم
سعید
پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۳۵
متاسفانه من نمی دانم چرا نظرات این جناب شهریار هم مثل عملکرد درون همیشه در تضارب با پرسپولیسه. مثل دوران پر شکوه مربیگرشون که هنوز کابوس ماست .
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر