فهرست
طاهری مانع از واکنش برانکو شد/ نامه جای بیانیه
طاهری مانع از واکنش برانکو شد/ نامه جای بیانیه

طاهری مانع از واکنش برانکو شد/ نامه جای بیانیه

آی اسپورت - روزی که برانکو ایوانکوویچ همراه علی اکبر طاهری به فدراسیون فوتبال احضار شد و با ناراحتی از تذکرهای یک طرفه فدراسیون فوتبال، نشست سه جانبه با مهدی تاج را ترک کرد، در مسیر بازگشت خطاب به طاهری گفت: «وقتی شما از من حمایت نمی کنید مجبورم خودم حرف بزنم.» اما سرپرست باشگاه پرسپولیس به برانکو اطمینان داد که کارلوس کی روش دیگر هیچ حرفی علیه او نمی زند و از او خواست در مورد تیم ملی و کی روش اظهارنظر نکند. حالا که کی روش آتش بس را نقض کرده، این احتمال وجود دارد که برانکو هم سکوت خود را بشکند و تلافی کند اما باشگاه پرسپولیس برای جلوگیری از این اتفاق بلافاصله با فدراسیون فوتبال نامه نگاری کرد.

گویا با نامه ای از تاج خواست جلوی کی روش را بگیرد و نگذارد سرمربی تیم ملی به سرمربی پرسپولیس اهانت کند.طاهری امیدوار است همین نامه اعتراض آمیز  فعلا برای برانکو کافی باشد و او به حرف های تازه کی روش واکنش نشان ندهد.

 

رادنیوز

۶ ۴  
آی اسپورت
2017-01-15 09:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
حمید
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۱۱:۰۵
تف به این فوتبال که واسه رفتن به جام جهانی دارن منت یه اجنبی رو میگرن انگار مثلا ایران بره جام جهانی همیشه یه پای فیناله..... البته فوتبالی که مدیراش افراد سیاسی باشن و تو عمرشون حتی یه بار توپ به پاشون نخورده این کارا بعید نیس
ایمان
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۲۹
تف به این فوتبال و طرفداری رنگی که باعث میشه جلوی چشامونو بگیریم و وقتی برانکو میگه شما با سوریه مساوی کردید خودمونو به نفهمی می زنیم!
تف به این فوتبال که واسه لیگ آسیایی منت یه اجنبی رو میکشن نه واسه جام جهانی!!!!
۳
soltan
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۱۱:۴۰
دشمن دانا بلندت می کند ! بر زمینت میزند نادان دوست ! زنده باد کی روش
۴
گودرز
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۲۳
تیم ملی چهار یا پنج روز قبل از بازی قطر به اردو میره و بعد هم به مصاف قطر خواهد رفت. ولی قطریها برنامه ریزی خاصی برای مسابقه با ایران کردن و می خوان به هر شکل ممکن ایران را ببرن. با اتفاقاتی که افتاده ظاهرا نیازی به تلاش زیاد قطری ها نیست و برانکو در ایران شرایط را برای انها مهیا کرده!
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر