فهرست
انگلیس 3-1 اسلوونی : یکه تازی سه شیرها
انگلیس 3-1 اسلوونی : یکه تازی سه شیرها

انگلیس 3-1 اسلوونی : یکه تازی سه شیرها

آی اسپورت- هر چه دیدار دو تیم انگلیس و اسلوونی در 58 دقیقه اول سرد بود، در 32 دقیقه نهایی جذاب و پرگل از آب درآمد. در نهایت سه شیرها موفق شدند تا با یک پیروزی خوب دیگر به صدرنشینی قدرتمندانه شان در گروه E ادامه دهند.

انگلیس با یک رکورد صد در صدی به این دیدار آمده بود. سه پیروزی از سه بازی و به نظر می رسید که آنها آمده اند تا صعودشان را راحت تر از پیش بکنند. در سوی دیگر اسلوونی هم اوضاع بدی نداشت. آنها در برابر استونی شکست خورده بودند اما موفق شده بودند سوئیس مدعی و لیتوانی را شکست داده و در رده دوم جدول قرار بگیرند.

بازی نیمه اول جذابی نداشت. البته دو تیم و به ویژه تیم میزبان موقعیتهایی داشتند اما به هر حال آن گونه باید جذاب از کار در نیامد. اما نیمه دوم یک نیمه کاملا متفاوت بود. در حالی که تیم میزبان توپ و میدان را در اختیار داشت اسلوونی در دقیقه 58 به یک ضربه آزاد رسید. توپ ارسالی از روی این ضربه را جردن هندرسون با یک ضربه سر رو به عقب عجیب وارد دروازه خودی کرد تا اسلوونی 0-1 پیش بیفتد. اما این گل حتی یک دقیقه هم دوام نیاورد. حرکت انفرادی زیبای رونی در محوطه جریمه میهمان مدافعان را مجبور کرد تا بر روی مرتکب پنالتی شوند و خود او این پنالتی را وارد دروازه اسلوونی کرد تا کار مجددا به تساوی کشیده شود.

7 دقیقه بعد لالانا از گوشه سمت چپ دروازه اسلوونی نفوذ کرد و توپ ارسالی او از روی خط دروازه برگردانده شد. ولبک با یک ضربه چکشی این توپ را به گل برتری سه شیرها تبدیل کرد. اما این پایان کار نبود و در دقیقه 72 خود ولبک کار را تمام کرد. یک و دوی زیبای او با رحیم استرلینگ خط دفاع اسلوونی را جا گذاشت تا او با یک ضربه بقل پا کار را تمام کند. بازی با همین نتیجه 1-3 به پایان رسید.

انگلستان با این پیروزی با 12 امتیاز از چهار بازی به تنهایی در صدر ایستاد و اسلوونی با 6 امتیاز در رده سوم قرار گرفت.

     
آی اسپورت
2014-11-15 22:46:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر