فهرست
آخرین برنامه پیکان برای واسعی و استقلال
آخرین برنامه پیکان برای واسعی و استقلال

آخرین برنامه پیکان برای واسعی و استقلال

آی اسپورت - سعید واسعی هافبک موفق فصل گذشته پیکان یکی از اهداف باشگاه استقلال برای نقل و انتقالات تابستانی محسوب می‌شود. این در حالیست که طی هفته‌های اخیر مذاکرات برای این انتقال ناکام مانده و آبی‌ها علیرغم توافق طی چند مرحله، نتوانستند مقدمات حضور این بازیکن را در جمع خود فراهم سازند.

اکنون با جدایی حمیدرضا گرشاسبی، مدیرعامل سابق باشگاه پیکان و روی کار آمدن اکبر محمدی، باشگاه استقلال همچنان منتظر مشخص شدن مواضع این باشگاه در خصوص این انتقال است. محمدی که این روزها درگیر مراحل پایانی نقل و انتقالات این باشگاه است در واکنش به موضوع وضعیت انتقال واسعی به استقلال اینطور توضیح می‌دهد: بهترین تصمیم را به اتفاق او برایش می‌گیریم چون باید منافع بازیکن نیز در نظر گرفته شود. باید تصمیمی گرفته شود که با توجه به قراردادش به نفع خودش و باشگاه باشد و به زودی این موضوع نهایی خواهد شد.

استقلال در نقل و انتقالات موفق به جذب رشید مظاهری، سیداحمد موسوی، بابک مرادی، محمدحسین مرادمند و متین کریم زاده شده و باید دید ششمین سهمیه این تیم به سعید واسعی خواهد رسید یا پروژه این انتقال همچنان با اما و اگر همراه خواهد شد.

 

ورزش سه 

     
آی اسپورت
2020-09-22 19:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر