فهرست

تمجید کواچ از آنتونیو کنته

آی اسپورت- در چهارچوب رقابتهای مقدماتی یورو 2016 دو تیم ایتالیا و کرواسی فردا شب به در ورزشگاه سن سیرو مصاف هم خواهند رفت. نشست مطبوعاتی این بازی امشب برگزار شد. 

 کواچ در این نشست گفت: اگر شرایط با همین وضعیت تا فردا ادامه پیدا کند، فکر نمی کنم بازی انجام شود. شرایط چمن خوب نیست و توپ به راحتی روی زمین سن سیرو قابل گردش نیست، بیشتر شبیه واترپلو خواهد بود تا فوتبال. اگر وضعیت بهبود نیابد، فردا بازی انجام نخواهد شد.\"

کواچ در خصوص شرایط مسابقه نیز گفت:

\"ایتالیا تیم قدرتمندی است، حتی اگر چندین بازیکن کلیدی و حیاتی خود را در اختیار نداشته باشد. وقتی در سن سیرو میهمان ایتالیا هستیم، قطعاً آن ها شانس اصلی پیروزی هستند، به هر حال ما سعی می کنیم با امتیاز سن سیرو را ترک کنیم.\"

سرمربی کرواسی در خصوص همتای ایتالیایی اش کنته نیز گفت:

\"احترام خاصی برای کنته قائل هستم، او شایسته تحسین است، او در دوران بازیگری عناوین زیادی را کسب کرده و در دنیای مربی گری هم با یوونتوس سه اسکودتو پیاپی فتح کرده است، او شایسته احترام و تحسین است. شما می توانید تأثیر او بر تیم ملی ایتالیا را مشاهده کنید، تغییرات چشمگیری در تیم دیده می شود. او با سیستم 3-5-2 به خوبی نمایش تیم ملی ایتالیا را ارائه می دهد و ما هم با سیستم 4-4-2 \"

وی افزود: نمی توانم ترکیب اصلی را بگویم. چرا که بازی دوستانه نیست. مطمئن هستم کنته هم این کار را نخواهد کرد. من پیش از این در جام جهانی 2002 در زمان بازیگری ام ایتالیا را شکست داده ام. درست آن بازی را به یاد دارم. جیووانی تراپاتونی که آن زمان در سالزبورگ مربی من بود، از دو گل مردود تیم عصبی شده بود.\"

     
آی اسپورت
2014-11-15 23:54:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر