فهرست
اسپانیا 3-0 بلاروس: پیروزی آسان لاروخا
اسپانیا 3-0 بلاروس: پیروزی آسان لاروخا

اسپانیا 3-0 بلاروس: پیروزی آسان لاروخا

آی اسپورت- فقط 19 دقیقه زمان برد تا خیال اسپانیا از سه امتیاز این دیدار راحت شود. ضربه دیدنی ایسکو در دقیقه 18 به تور نشست و یک دقیقه بعد از آن بوسکتس تقریبا کار را تمام کرد. پدرو هم در دقیقه 55 مهر تائید را بر این سه امتیاز زد تا اسپانیا شب کم دردسری را پشت سر بگذارد.

بعد از یک جام جهانی نا امید کننده اسپانیا آمده بود تا با صعود قدرتمندانه اش به یورو 2016 خاطرات بد را پشت سر بگذارد. اما آنها در دومین دیدارشان 1-2 مغلوب اسلواکی شدند تا اوضاع برایشان پیچیده شود. اوکراین هم که خوب کار می کند، می تواند موی دماغ لاروخا شود. بنابراین آنها باید این بازی را می بردند. در سوی دیگر بلاروسی قرار داشت که فقط با یک امتیازی که از لوکزامبورگ گرفته، روزهای نا امیدکننده ای را پشت سر می گذارد.

از ابتدا مشخص بود که اسپانیا آمده تا ریسک نکند و خیلی زود بازی را تمام کند. در دقیقه 18 مدافع بلاروس توپ را لو داد و این توپ به ایسکو رسید و او با یک ضربه خیره کننده توپ را به کنج دروازه فرستاد. گلی که قطعا بارها و بارها در شبکه های مختلف تلویزیونی نمایش داده خواهد شد. فقط یک دقیقه از این گل گذشته بود که بوسکتس حساب کار را 0-2 کرد. شاید برتری دو گل آن هم قبل از دقیقه 20 برتری خیلی مطمئنی نباشد اما نه وقتی که تیمی مثل بلاروس در زمین قهرمان دوره پیش اروپا به میدان رفته است. اسپانیا بعد از این گل نیز موقعیتهای خوبی داشت اما ریسک نمی کرد و بیشتر تمایل به حفظ بازی و استفاده از سبک معروف خودش داشت. نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.

اسپانیا نیمه دوم را تهاجمی تر آغاز کرد و خیلی زود مزد حملاتش را گرفت. روی نفوذ زیبای خوان فران توپ به پدرو رسید و او با یک ضربه زیبای پای چپ حساب کار را 0-3 کرد. پدرو در دقیقه 89 هم می توانست برای لاروخا گلزنی کند اما ضربه زیبایش به تیر دروازه تیم میهمان خورد تا بازی با همین سه گل به سود تیم میزبان به پایان برسد.

با توجه به پیروزی های خارج از خانه اسلواکی و اوکراین اسپانیا با وجود این پیروزی کماکان با 9 امتیاز در رده سوم باقی ماند. بلاروس هم تنها با یک امتیاز در انتهای جدول در کنار لوکزامبورگ جا خوش کرده است.

     
آی اسپورت
2014-11-16 01:34:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر