فهرست
نقل قول های روز: کی روش به روان شناس نیاز دارد
نقل قول های روز: کی روش به روان شناس نیاز دارد

نقل قول های روز: کی روش به روان شناس نیاز دارد

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در چند ساعت گذشته:

ای اف سی و فیفا پسرخاله مان هستند

حتما ما مشکل داریم و چون پسرخاله AFC و FIFA هستیم چیزی به ما نمی‌گویند! این‌ها رفقای ما نیستند که بخواهند هوای‌مان را داشته باشند و به ما چیزی نگویند! مطمئن باشید که AFC و FIFA رفقای ما نیستند و کسی نمی‌تواند با من بمیرم و تو بمیری کاری خلاف قانون انجام دهد. پرسپولیس در این مورد مشکلی ندارد و آقای طاهری و مسئولان باشگاه حواس‌شان به همه‌جا هست. جدا از این‌ها مسئولان باشگاه یک مدرکی هم منتشر کردند و نشان دادند که پرسپولیس هیچ مشکلی ندارد. به هر حال من فکر می‌کنم که بعضی‌ها دوست دارند به پرسپولیس ضربه بزنند و احتمالا فکر می‌کنند که این بهترین راه است.
پاسخ سرپرست پرسپولیس به شایعه محروم بودن تیمش از نقل و انتقالات

کی روش حق تخریب برانکو را ندارد

من نمی‌توانم در مورد کی‌روش حرفی بزنم و یا اظهارنظری کنم، اما او هم نمی‌تواند برانکو را تخریب کند چون ایوانکوویچ کار خود را در پرسپولیس انجام می‌دهد و اتفاقاً خیلی خوب هم کارش را انجام داده است. برانکو مربی بزرگی است و نتایج و آمار خود گویای همه چیز در مورد اوست. ایوانکوویچ در سطح بالایی از مربیگری است.
مدافع کروات نفت آخرین نفری است که وارد دعواس سرمربی تیم ملی با سرمربی پرسپولیس شده

امروز به حرف کریمی رسیدم

مدت ها قبل علی کریمی به من گفت هنوز کی روش را نشناخته اید و من امروز به حرف او رسیدم. واقعا فکر می کنم سرمربی تیم ملی به یک روانشناس نیاز دارد، شاید دچار افسردگی یا بیماری خودبزرگ بینی شده باشد. واقعا ایشان در تیم های قبلی خود مثل رئال مادرید اجازه داشت اینقدر گستاخانه صحبت کند و کلیت فوتبال و قوانین را زیر سوال ببرد؟؟؟
اگر امثال علی کریمی، علی دایی، مهدی مهدوی کیا و من انتقاد می کنیم برای این است که در بالاترین سطح فوتبال اروپا بازی کرده ایم و تمام مسائل ریز و درشت را لمس کرده ایم، واقعا جواب انتقاد صحیح و به حق جناب برانکو این بود؟؟ آیا کی روش درست شب قبل از مهم ترین بازی فصل ما باید این حرف ها را می زد؟؟؟
واکنش اینستاگرامی مهرداد میناوند به صحبتهای دیروز کارلوس کی روش

ماندنم قطعی نیست

ماندنم در سپاهان هنوز قطعی نیست و بعد از جلسه امروز با مدیریت باشگاه تصمیم خواهم گرفت که می‌مانم یا می‌روم.
ویسی در شرایطی این حرف را زده که دیروز عنوان شد او به کارش در سپاهان ادامه می دهد

۴    
آی اسپورت
2017-02-05 09:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر