فهرست
کونته: برای پیروزی مقابل کرواسی قرار می گیریم
کونته: برای پیروزی مقابل کرواسی قرار می گیریم

کونته: برای پیروزی مقابل کرواسی قرار می گیریم

آی اسپورت- آنتونیو کونته، سرمربی تیم ملی ایتالیا، در آستانه دیدار تیمش مقابل کرواسی در مقدماتی یورو 2016، تاکید کرد که شاگردانش از هیچ تیمی نمی ترسند.

هر دو تیم از سه دیدار ابتدایی شان در این گروه، سه پیروزی کسب کردند اما کونته معتقد است که شاگردانش باید در این دیدار تنها برای پیروزی به میدان بروند.

او به خبرنگاران گفت:\" ما نباید از کسی بترسیم اما باید به همه حریفان احترام بگذاریم. ما یک تیم در حال پیشرفت هستیم. تیم برای این دیدار آماده است و امیدوارم فارغ از اینکه چه بازیکنی به میدان می رود، نمایش خوبی ارائه بدهیم. امیدوارم یک پیروزی خوب به دست بیاوریم. باید با شور و اشتیاق و افتخار پا به میدان بگذاریم.\"

کونته برای این دیدار ماریو بالوتلی را به اردوی تیمش دعوت کرد اما به دلیل مصدومیت، این مهاجم دردسرساز به لیورپول بازگشت:\" بالوتلی روز جمعه و دیروز تمرین نکرد و بی فایده بود که او را نگه داریم. ترجیح دادم او را به خانه بفرستم. من عملکرد او را مانند همه ارزیابی می کنم.\"

بارش شدید باران در میلان، حتی شایعاتی در مورد احتمال به تعویق انداختن بازی به وجود آورد اما کونته امیدوار است که هردو تیم بتوانند نمایش خوبی ارائه بدهند:\" امیدواریم شرایط جوی بهتر شود. ما تیمی هستیم که فوتبال بازی می کند؛ مانند کرواسی. امیداریم زمین شرایط خوبی داشته باشد.\"

     
آی اسپورت
2014-11-16 10:46:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر