فهرست
پیش بازی ایتالیا- کرواسی؛ جدال صدرنشین ها
پیش بازی ایتالیا- کرواسی؛ جدال صدرنشین ها

پیش بازی ایتالیا- کرواسی؛ جدال صدرنشین ها

آی اسپورت- امشب تیم ملی ایتالیا در دیداری دشوار در مرحله مقدماتی یورو 2016، میزبان کرواسی خواهد بود.

این دیدار قرار است در ورزشگاه سن سیرو شهر میلان برگزار شود و حتی بارندگی های شدید چند روز اخیر این شهر، بحث هایی در مورد احتمال به تعوبق افتادن آن ایجادکرد.


ایتالیا

آتزوری بعد از حذف تلخ از مرحله گروهی جام جهانی 2016، اکنون با هدایت آنتونیو کونته روز های خوبی را سپری می کند. آنها در 6 دیدار اخیرشان شکستی نداشتند و با سه پیروزی در سه دیدار ابتدایی شان در مرحله مقدماتی یورو 2016، شانس زیادی برای صعود مستقیم به این رقابت ها دارند. البته دو پیروزی ایتالیا مقابل تیم هایی مانند آذربایجان و مالت، تنها با یک گل برتری به دست آمد تا همچنان انتقادهایی به تیم کونته مطرح باشد. در این دیدار هم ماریو بالوتلی در ترکیب ایتالیا حضور نخواهد داشت. مهاجم لیورپول برای اولین بار از زمان حضور کونته، به اردوی آتزوری دعوت شد اما به دلیل مصدومیت، به انگلیس برگشت. در غیاب او، چیرو ایموبیله و گرازیانو پله از شانس زیادی برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی برخوردارند. در این دیدار ایتالیا لئونرادو بونوچی را به دلیل محرومیت و آندره آ پیرلو و مارکو وراتی به دلیل آسیب دیدگی در اختیار نخواهد داشت.

کرواسی

شاگردان نیکو کوواچ هم مانند ایتالیا در سه دیدار ابتدایی شان به پیروزی رسیدند و با توجه به استراحت ستاره های تیم مانند لوکا مودریچ و ایوان راکیتیچ در دیدار دوستانه مقابل آرژانتین، با آمادگی کامل مقابل ایتالیا به میدان خواهند رفت. ماریو مانژوکیچ و دژان لوورن هم از دیگر بازیکنانی بودند که در شکست 2-1 مقابل آلبی سلسته در لندن حضور نداشتند. اما حضور آنها در ترکیب کرواسی، می تواند شب سختی را برای آتزوری ها رقم بزند.

     
آی اسپورت
2014-11-16 13:34:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر