فهرست
پیش بازی هلند- لتونی: آخرین فرصت هیدینک
پیش بازی هلند- لتونی: آخرین فرصت هیدینک

پیش بازی هلند- لتونی: آخرین فرصت هیدینک

آی اسپورت- تیم ملی هلند امشب در دیدار حساس مقابل لتونی قرار خواهد گرفت. شاگردان گاس هیدینک در 5 دیدار اخیرشان، 4 بار شکست خوردند و اکنون شرایط شان برای صعود مستقیم به یورو 2016 دشوار شده است.

هلند

دومین مقطع حضور گاس هیدینک روی نیمکت نارنجی ها اصلا مطابق انتظار پیش نرفته است و حتی خودش اعلام کرده بود اگر تیمش در نتیایج لازم را کسب نکند، مجبور است \"یک تصمیم منطقی\" بگیرد. البته این صحبت ها پیش از شکست 2-0 مقابل ایسلند انجام شد؛ شکستی که به سقوط هلند به رتبه سوم جدول منجر شد. مطمئنا اگر امشب آنها نتوانند به پیروزی برسند، شاید این تصمیم منطقی، از سوی فدراسیون فوتبال این کشور گرفته شود. بعد از رقابت های جام جهانی، هلند تنها یک پیروزی (3-1 مقابل قزاقستان) به دست آورد. آنها در آخرین دیدارشان که چهارشنبه شب مقابل مکزیک بود هم در آمستردام آره نا 3-2 شکست خوردند. آنها در دیدار امشب برتو مارتینس ایندی را به دلیل بیماری در اختیار نخواهند داشت و رون فلار هم مصدوم است.

لتونی

لتونی پیش از این تنها یک بار دیگر مقابل هلند قرار گرفت؛ آن دیدار در سال 2004 برگزار شد و هلندی ها توانستند با گل های رود فن نیستلروی و روی ماکای (دو گل)، 3-0 به پیروزی برسند. اما ماریان پاهارس، سرمربی لتونی، امیدوار است که تیمش بتواند این بار نتایج بهتری کسب کند. البته لتونی در هر 16 دیدار خارج از خانه اخیرش شکست خورده و برای کسب 3 امتیاز، کار دشواری در پیش دارند.

     
آی اسپورت
2014-11-16 14:28:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر