فهرست
کاوه با پاس گل به لیگ بلژیک برگشت
کاوه با پاس گل به لیگ بلژیک برگشت

کاوه با پاس گل به لیگ بلژیک برگشت

آی اسپورت - رقابت‌های هفته یازدهم ژوپیر لیگ بلژیک جمعه شب با انجام یک مسابقه آغاز شد و طی آن کلوب بروژ که کاوه رضایی را پس از ۶ مسابقه در ترکیب و خط حمله داشت، از ساعت ۲۲ امشب در استادیوم جان بریدل مقابل تیم رده سیزدهمی واسلند بورن قرار گرفت.

کلوب بروژ که در دیدار اخیر ژوپیر لیگ برابر استاندارد لیژ شکست خورده بود، در دقیقه ۵۵ بازی با واسلند بورن روی حرکت هانس واناکن و یک- دویی که این بازیکن با کاوه رضایی انجام داد و شوت فنی زمینی زد، به گل اول رسید.

در حالی که یاران کاوه رضایی با این پیروزی می‌توانستند موقتا صدرنشین ژوپیر لیگ شوند، در دقیقه ۶۰ و تنها چهار دقیقه پس از خروج ملی پوش ایرانی از ترکیب، گل تساوی را از واسلند بورن دریافت کردند تا در نهایت با نتیجه یک بر یک این مسابقه خانگی را به اتمام رسانده، ۲۶ امتیازی شده و بر حسب تفاضل گل کمتر نسبت به خنک در رده دوم جدول بمانند.

کاوه رضایی که از ابتدای فصل ژوپیر لیگ بلژیک سه گل برای شارلروا و یک گل برای کلوب بروژ به ثمر رسانده بود، در دیدار با واسلند بورن که ۵۶ دقیقه در زمین حضور داشت، موفق شد نخستین پاس گل فصل خود را ثبت کند و بازگشت درخشانی به ترکیب تیمش داشته باشد.

خبر ورزشی

۵    
آی اسپورت
2018-10-20 00:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر