فهرست

دی‌ماریا: مشکلات مالی دلیل نرفتنم به پاری‌سن‌ژرمن بود

آی اسپورت- آنخل دی‌ماریا این تابستان با قیمت 75 میلیون یورو به منچستریونایتد پیوست. در حالی که احتمال رفتن او به PSG بسیار بیشتر بود. اما تیم فرانسوی به دلیل شکست مقررات فیرپلی مالی یوفا، مبلغ 62 میلیون یورو جریمه شده بود و علاوه بر آن محدودیت‌هایی بر خریدهای این تیم در آن تابستان اعمال شده بود. به اعتقاد دی‌ماریا این مهم‌ترین دلیل بود که آن‌ها خود را از رقابت برای جذب او خارج کردند، آن هم بعد از آن‌که مبلغ 50 میلیون یورو را برای خرید داوید لوییز پرداخته بودند.


«فکر می کنم پاریس سنت ژرمن مشکل مالی داشت و نمی توانست بازیکن بخرد.این اصلی ترین دلیل نرفتنم به پاریس بود. خیلی ها دوست دارند تا به لیگ فرانسه بروند اما حالا در لیگ برتر هستم و از انتخابم رضایت دارم.اما هیچکس از آینده خبر ندارد. در فوتبال خیلی اتفاقات می افتد و نقل و انتقالات زیادی رخ می دهند. هیچگاه نمی توان پیش بینی کرد که مقصد نهایی شما کدام تیم خواهد بود.»


ستاره آرژانتینی شیاطین سرخ ادامه داد: «باشگاه های زیادی به دنبال من بودند. اما منچستریونایتد هرگز ناامید نشد و نشان داد که واقعا مرا می خواهد.البته رفتن به پاریس هم می توانست تجربه خوبی برای من باشد . من هنوز جوانم. شاید چند سال بعد فرصت رفتن به پی اس جی بار دیگر نصیبم شود.آینده را نمی توان پیش بینی کرد.»

     
آی اسپورت
2014-11-16 19:28:16
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر