فهرست
هلند 6-0 لاتویا : آتش بازی لاله های نارنجی برای حفظ هیدینک
هلند 6-0 لاتویا : آتش بازی لاله های نارنجی برای حفظ هیدینک

هلند 6-0 لاتویا : آتش بازی لاله های نارنجی برای حفظ هیدینک

آی اسپورت- دو گل از روبن، دو گل از تونتلار و گلهای فن پرسی و بروما کافی بود تا فعلا هیدینک را روی نیمکت لاله های نارنجی حفظ کند. هلندی ها برای حفظ او یک آتش بازی تمام عیار را به راه انداختند.

هلند پس از جام جهانی خوبی که پشت سر گذاشت فن خال را به نیمکت شیاطین سرخ واگذار کرد و این شروع ناکامی های این تیم بود. آنها از 5 بازی اخیر 4تای آن را واگذار کرده بودند. دو تای آنها بازی های رسمی بود که لاله های نارنجی این دو بازی را به جمهوری چک و ایسلند واگذار کرده بودند و تنها با 3 امتیاز از سه بازی به این مسابقه پای گذاشته بودند. هلند از 3 بازی سه امتیاز داشت و در سوی دیگر لاتویا هم از سه بازی قبلی اش تنها 2 امتیاز کسب کرده بود.

هلند از همان ابتدا نشان داد که می خواهد سرمربی اش را حفظ کند. فقط 6 دقیقه از این بازی گذشته بود که فن پرسی تیم میزبان را پیش انداخت. بازی 29 دقیقه با همین نتیجه پیگیری شد تا روبن موفق شد حساب کار را 0-2 کند. سه دقیقه مانده به پایان نیمه اول هونتلار حساب کار را 0-3 کرد.

نیمه دوم نیز اوضاع به همین شکل پیش رفت. هلندی ها دست بردار نبوند اما حملات آنها تا دقیقه 77 بی نتیجه ماند. در این دقیقه از بازی کرنر زیبای روبن را فن پرسی با سر در 6 قدم روی پای بروما فرستاد و او به راحتی دروازه لاتویا را گشود. 5 دقیقه بعد خود روبن با یکی از ضربات معروف پای چپش حساب کار را 0-5 کرد و هونتلار هم با یک شوت زیبا یک دقیقه به پایان لاله های نارنجی را 6 گله کرد.

این پیروزی بیش از هر کسی گاس هیدینک را خوشحال کرد. حالا هلند 6 امتیازی شده و کماکان اوضاع خوبی در جدول ندارد. لاتویا هم در همان امتیاز 2 باقی ماند.

     
آی اسپورت
2014-11-16 22:50:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر