فهرست
ایتالیا 1-1 کرواسی: توقف آتزوری در خانه در یک دیدار جنجالی
ایتالیا 1-1 کرواسی: توقف آتزوری در خانه در یک دیدار جنجالی

ایتالیا 1-1 کرواسی: توقف آتزوری در خانه در یک دیدار جنجالی

کرواسی و ایتالیا هر دو با 9 امتیاز از سه بازی در بالای جدول قرار داشتند. ایتالیا که چند بازیکن خود از جمله آندره آ پیرلو را در اختیار نداشت و از سویی دیگر حضور بالوتلی برای آنها حاشیه ساز شده بود، انتظار بازی سختی را می کشید. انتظاری که بیهوده هم نبود.

فقط 11 دقیقه از بازی گذشته بود که کاندورا با یک شوت زیبا آتزوری را پیش انداخت. اما 4 دقیقه بعد پریسیچ پاس ایوان راکیتیچ را به تور دروازه میزبان دوخت تا کار به تساوی کشیده شود. در اواسط نیمه هواداران کرواسی با پرتاب مواد آتشزا جریان بازی را مختل کردند. اما سرانجام تصمیم گرفته شد که بازی پیگیری شود.

در نیمه دوم جریان بازی کاملا به سود کروات ها بود. دقایق زیادی از بازی هر 11 بازیکن ایتالیا در زمین خودشان بودند و کرواسی به وضوح به دنبال سه امتیاز این دیدار بود. کونته که اوضاع را خطرناک می دیدی، ابتدا استفان الشراوی را به جای ایموبیله آورد و چند دقیقه بعد گراتزیانو پله جای زازا را گرفت. اما پیش از اینکه این دو تعویض تاثیر خودش را نشان دهد، بازی مجددا قطع شد. این بار قطع بازی دقایق بیشتری طول کشید و پلیس بخشی از هواداران کرواسی را دستگیر کرد. اما پس از دقایق طولانی داور مسابقه تصمیم گرفت تا کار را ادامه دهد. روند بازی به وضوح تغییر کرد و ایتالیا بازی را در دست گرفت. در دقایق 76 و 77 دو بار الشراوی می توانست دروازه میهمان را باز کند که یک بار دروازه بان و بار دیگر مدافع کرواسی مانع از این کار شدند. اما در دقیقه 87 و روی ضد حمله چیزی نمانده بود که همه چیز برای ایتالیا به هم بریزد. ولی ضربه پریسیچ با اختلاف کمی از کنار دروازه بوفون به بیرون رفت تا بازی با همان نتیجه 1-1 به پایان برسد.

کرواسی و ایتالیا با این تساوی هر دو 10 امتیازی شدند و کرواسی به دلیل تفاضل بهتر در صدر ایستاد. نروژ هم با 9 امتیاز در پی آنهاست.  

     
آی اسپورت
2014-11-17 01:45:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر