فهرست

کارانکا: تصمیم مورینیو درباره‌ی کاسیاس درست بود

آی اسپورت- کمک‌مربی سابق رئال مادرید اعتقاد دارد که کارلو آنچلوتی فصل گذشته بر تصمیم ژوزه مورینیو در نیمکت‌نشین کردن کاسیاس صحه گذاشت.


«آنچلوتی با فیکس کردن لوپز در فصل گذشته، بر تصمیم مورینیو در مورد کاسیاس صحه گذاشت. همه متوجه شدند که مورینیو قصد لجبازی با کاسیاس را نداشت. می‌گفتند که مورینیو و کاسیاس با هم صحبت نمی‌کردند اما خود ایکر در آخرین مصاحبه خود گفت که مورینیو همواره با او صحبت می کرد و قهری در کار نبود.»


او در مورد دلیل آمدن مورینیو به رئال گفت: «مدیران رئال برای پایان دادن به سلطه بارسلونا بر فوتبال اسپانیا و اروپا مورینیو را استخدام کردند. او سال 2010 با اینتر بارسا را شکست داده بود. در ابتدای ورودش، مقابل بارسا5-0 شکست خوردیم. جریمه سختی برای ما بود اما به تدریج مورینیو مسیر خود در رئال را پیدا کرد. اگر بخاطر مورینیو نبود، بارسلونا با گواردیولا بار دیگر قهرمانی در 6 جام را تکرار می کرد.»


دستیار سابق مورینیو در مورد توپ طلا گفت: «زمانی که مسی توپ های طلا را پی در پی می برد من همیشه می گفتم که رونالدو بهترین بازیکن جهان است. انتظار ندارید که حالا چیزی غیر از این بگویم؟ دادن 4 توپ طلا به مسی واقعا غیرمنصافانه بود.»


کارانکا همچنین آنچلوتی را تحسین کرد و در مورد ورژن ایتالیایی رئال مادرید گفت: «رئال آنچلوتی خیلی خوب بازی می کند و با فاصله، برتر از دیگر تیم هاست. البته توجه داشته باشید که بارسای دوران ما خیلی برتر از این بارسا بود. در هر صورت آنچلوتی لادسیما را برای رئال به ارمغان آورد. تنها افتخاری که ما موفق به کسب آن نشدیم.»

     
آی اسپورت
2014-11-17 17:33:20
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر