فهرست

کاسیاس: شکی به تعهد بازیکنان ندارم

آی اسپورت- سرخیو راموس هم‌تیمی کاسیاس در رئال مادرید تعهد سسک فابرگاس و دیگو کاستا بازیکنان چلسی را که به دلیل مصدومیت در این دور از بازی‌های تیم ملی حضور ندارند زیر سوال برده بود. اما کاسیاس که در آستانه‌ی دیدار تیم‌های اسپانیا و آلمان در یک نشست خبری شرکت کرده بود، درباره‌ی این مساله و مسایل دیگر سخن گفت.


«در میان بازیکنان تیم ملی، تعهد در بالاترین حد خودش است. مطمئنم که آنهایی که به تیم ملی نیامدند (کاستا و فابرگاس) نیز به لاروخا تعلق خاطر زیادی دارند. در مورد اظهارات راموس در این مورد حرفی برای گفتن ندارم. دیدگاه من اینگونه است.»


« [بازی مقابل آلمان] بازی خوبی خواهد شد. امیدوارم حمایت هواداران از ما در شهر ویگو همانند همه جای اسپانیا خوب و باشکوه باشد. می خواهیم کاری کنیم تا مردم از بازی ما لذت ببرند. آلمان قهرمان جهان است و می دانیم که در مقدماتی یورو 2016 چند امتیاز حساس را از دست داده است. البته این یک مساله طبیعی است. ما هم زمانی که قهرمان جهان شده بودیم در دو بازی دوستانه مقابل پرتغال و آرژانتین به سختی شکست خوردیم و حالا همین بلا به نوعی بر سر آلمان ها آمده است.با این حال برای آنها احترام ویژه ای قائل هستیم.این یک مصاف جذاب بین قهرمان اروپا و قهرمان جهان خواهد بود.»


«تا زمانیکه دل بوسکه از من دعوت کند در خدمت تیم ملی خواهم بود.در رئال پستی و بلندی های زیادی تجربه کرده ام.برای فیکس بودن در تیم ملی باید 100 درصد در بازی های باشگاهی آماده باشم.»

     
آی اسپورت
2014-11-17 17:52:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر