فهرست

بوسکتس: ایسکو فاصله‌ی زیادی با اینیستا دارد

آی اسپورت- در آستانه‌ی دیدار حساس فرداشب بین تیم‌های اسپانیا و آلمان، قهرمانان فعلی اروپا و جهان، سرخیو بوسکتس که فرم آماده‌ی این روزهای خود را با به ثمر رساندن یک گل در بازی برابر بلاروس تکمیل کرده، با حضور در یک کنفرانس خبر به سوالات متعدد خبرنگاران پاسخ می‌دهد.


«مصدومیتم بهتر شده است. هنوز کمی درد دارم اما روز به روز بهتر می شوم. در تمرینات تلاش خودم را می کنم تا به آمادگی مطلوب برسم. کسی از من نخواسته بود که نه بیشتر تمرین کنم و نه اینکه خودم را زود به بازی ها برسانم. فشاری از این بابت روی من وجود نداشت.»


« [در بازی مقابل آلمان در نیمه‌نهایی جام جهانی 2010] با گل پویول و به سختی بازی را بردیم. هرچند که تیم برتر میدان بودیم. چه از لحاظ فردی و چه تیمی، از آلمان بهتر بودیم. با آن برد به فینال راه یافتیم.»


ایسکو ستاره‌ی جوان تیم ملی اسپانیا، این روزها در اوج قرار دارد و رسانه‌های مادریدی با انتشار پوستری به او لقب «شعبده‌باز» [El Illusionista] داده‌اند؛ لقبی که متعلق به آندرس اینیستا بوده است. بوسکتس در این باره می‌گوید: «واضح است که در حال حاضر نمی تواند جانشین آندرس باشد. چرا که ایسکو هنوز در ابتدای راه است.اما سبک بازی این دو بسیار شبیه به هم است.ایسکو همه را به یاد اینستا می اندازد. او بازیکن بسیار جوانی است و امیدوارم که بتواند به تیم ملی کمک زیادی بکند.»

     
آی اسپورت
2014-11-17 18:51:12
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر