فهرست
مارتینو: افت دی ماریا اتفاق غیرمنتظره ای نیست
مارتینو: افت دی ماریا اتفاق غیرمنتظره ای نیست

مارتینو: افت دی ماریا اتفاق غیرمنتظره ای نیست

آی اسپورت- جراردو مارتینو، سرمربی آرژانتین، معتقد است انتقادها از نمایش های اخیر آنخل دی ماریا، به دلیل شروع درخشان او در منچستریونایتد بود.

دی ماریا در تابستان گذشته با انتقالی 75 میلیون یورویی از رئال مادرید به منچستریونایتد پیوست و در 6 بازی ابتدایی اش در لیگ برتر، سه گل زد و 4 پاس گل داد. مارتینو معتقد است که نمایش های ابتدایی، نشان دهنده تاثیر طولانی مدت بازیکن است و افت او، برای تطبیق پیدا کردن او در یک لیگ جدید، طبیعی است.

او که در آستانه دیدار دوستانه مقابل پرتغال در الدترافورد، با خبرنگاران صحبت می کرد، گفت:\" باید بگویم که آنخل یکی از بهترین بازیکن دنیاست. او شروعی استثنایی در اینجا داشت. به طور کلی، بازیکنانی که به یک باشگاه جدید می روند، باید با لیگ، تیم و سبک بازی جدید و هم تیمی های متفاوت تطبیق پیدا کنند. فکر می کنم عملکرد اخیر او بیشتر شبیه بازیکنی است که به یک باشگاه جدید آمده؛ تا نمایش های ابتدایی اش که ناگهان به ترکیب تیم اضافه شد و نمایش های درخشانی داشت.

با توجه به پست دی ماریا، او می تواند به خوبی نقش های متفاوتی را برعهده بگیرد. چند فصل قبل او برای رئال در سمت راست بازی می کرد و بعد به چپ رفت و حتی در مرکز زمین هم بازی کرد. او در جام جهانی هم در سمت چپ خیلی خوب بود. او می تواند در هر پستی که مربی از او بخواهد، بازی کند.\"

     
آی اسپورت
2014-11-18 11:58:18
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر