فهرست
سانتوس: رونالدو شانس بیشتر از مسی برای بردن توپ طلا دارد
سانتوس: رونالدو شانس بیشتر از مسی برای بردن توپ طلا دارد

سانتوس: رونالدو شانس بیشتر از مسی برای بردن توپ طلا دارد

آی اسپورت- فرناندو سانتوس، سرمربی تیم ملی پرتغال، معتقد است که کریس رونالدو شانس زیادی برای بردن توپ طلای 2014 دارد و تایید کرد که در رای گیری توپ طلا، به کاپیتان تیمش رای خواهد داد.

پرتغال که جمعه شب توانست ارمنستان را با گل رونالدو شکست بدهد، اکنون سه بازی ابتدایی اش در مقدماتی یورو 2016، 6 امتیاز دارد. آنها امشب در دیداری دوستانه در شهر منچستر، مقابل آرژانتین به میدان خواهند رفت و سانتوس معتقد است در حال حاضر، رونالدو در شرایط بهتری از مسی قرار دارد.

او به خبرنگاران گفت:\" من به کریس رونالدو رای می دهم. فکر می کنم او این فصل بهترین بازیکن دنیا بود. البته همیشه باید مسی را هم در نظر داشت زیرا او بازیکن فوق العاده ای است. من همیشه گفته ام که او کریس رونالدو و مسی دو بازیکن نابغه هستند. اما فکر می کنم این فصل رونالدو بهتر بوده است.\"

سانتوس همچنین تاکید کرد که برای متوقف کردن آرژانتین، نباید تنها روی مهار مسی تمرکز کرد:\" جراردو مارتینو گفته که بازی این تیم بر مبنای حرکات مسی است. اگر مسی به جای مرکز خط حمله، در کناره ها بازی کند، آیا مدافعان میانی هم باز هم باید روی مسی تمرکز کنند. دغدغه ما باید نمایش تیم آرژانتین باشد. واضح است که مسی بازیکن باکیفیتی است که می تواند سرنوشت بازی را تغییر بدهد اما آرژانتین تیم بسیار قدرتمندی است و بازیکن بزرگی دارد. بنابراین ما باید به همه حرکات آرژانتینی ها توجه داشته باشیم.\"

     
آی اسپورت
2014-11-18 12:43:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر