فهرست
سوارز: بازی برای بارسا، نهایت تجربه فوتبالی یک بازیکن است
سوارز: بازی برای بارسا، نهایت تجربه فوتبالی یک بازیکن است

سوارز: بازی برای بارسا، نهایت تجربه فوتبالی یک بازیکن است

آی اسپورت- لوئیس سوارز، مهاجم بارسا، بازی برای این تیم را نهایت تجربه یک بازیکن دانست و اعلام کرد که هنوز هم باور نمی کند که بازیکن این باشگاه کاتالانی است.

این ملی پوش اروگوئه ای در تابستان گذشته با انتقالی 88 میلیون یورویی از لیورپول به بارسا پیوست اما به دلیل محرومیت، تاکنون تنها 3 بازی در لالیگا برای آبی و اناری ها انجام داد.

او به فاکس اسپورتس گفت:\" برای من، بازی کردن برای بارسا، نهایت تجربه در دوران حرفه ای است. وقتی بچه بودم و به بارسا سفر می کردم، در فروشگاه، اجناسی با آرم باشگاه می دیدم و اکنون باور نمی کنم که بازیکن بارسا هستم. به نظر نمی رسد واقعی باشد.\"

سوارز که توانست بعد از پشت سر گذاشتن یک مصدومیت بی موقع، خود را به دیدار اروگوئه مقابل انگلیس در جام جهانی برساند، از گلزنی در آن دیدار ابراز خشنودی کرد. \" دو گلی که مقابل انگلیس به ثمر رساندم، لذت بخش ترین گل های دوران حرفه ای ام بود. وقتی من قبل از جام جهانی عمل جراحی داشتم، آنها به من خندیدند اما من گفتم بهبود پیدا می کنم. من به خاطر خوشحالی و به خاطر خانواده ام اشک ریختم.\"

سوارز در مورد قرار نگرفتن در فهرست توپ طلا، گفت:\" من درک می کنم که توپ طلا به خاطر عملکرد بازیکن در زمین و مسائل انظباطی داده می شود. اما مشخص نیست که آنها چه زمانی را در نظر می گیرند. اگر توپ طلا را برای عملکرد بازیکن در تمام فصل در نظر می گیرند، علت حذف شدنم از لیست را درک نمی کنم. البته به خاطر این اتفاق آنقدر ناراحت نشدم که بی خواب شوم.\"

     
آی اسپورت
2014-11-18 13:37:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر