فهرست
درباره لحظه کلیدی فصل پرسپولیس:‌ نوبتِ‌ هوادارها
درباره لحظه کلیدی فصل پرسپولیس:‌ نوبتِ‌ هوادارها

درباره لحظه کلیدی فصل پرسپولیس:‌ نوبتِ‌ هوادارها

آی اسپورت - از نبرد هفته نوزدهم پرسپولیس و تراکتورسازی، به عنوان مسابقه‌ای نام برده می‌شد که سرنوشت قهرمانی لیگ برتر را به سود پرسپولیس مشخص کرده و تردید را از جنگ بالای جدول گرفته است. یک هفته بعد اما شکست سرخ‌ها در دربی تهران، هیجان و حرارت را به لیگ بازگرداند و ثابت کرد که تیم برانکو هنوز با شکست‌ناپذیرشدن فاصله دارد. بعد از دو مسابقه مهم با تراکتورسازی و استقلال، به نظر می‌رسد جدال امروز با سپاهان، مهم‌ترین مسابقه لیگ شانزدهم برای پرسپولیس باشد. نبردی که پیروزی در آن، قرمزها را به عنوان صدرنشین مقتدر لیگ تثبیت می‌کند و ناکامی در آن، باشگاه را با یک بحران انکارنشدنی روبرو خواهد کرد. نتیجه دیدار هفته گذشته و پیش‌زمینه‌های جنجالی مسابقه با سپاهان، در ساعات قبل از برگزاری مسابقه اضطراب زیادی به اردوی پرسپولیس تزریق کردند. تیم ایوانکوویچ این هفته، بیشتر از همه مسابقه‌های دیگر به حضور هوادارانش نیاز دارد. اولین گام برای پس‌گرفتن اعتمادبه‌نفس از دست رفته در پرسپولیس، مواجهه با تماشاگرانی است که حتی بعد از باختن در دربی، راه آزادی را گم نکرده‌اند.
پرسپولیس در همه هفته‌های فصل، دست هوادارانش را گرفته و حالا نوبت به تماشاگران این تیم است که دست پرسپولیس را بگیرند. بر خلاف همیشه، در لیگ شانزدهم پرسپولیسی‌ها رنج چندانی برای هواداران‌اش به وجود نیاورده‌اند و با نمایش‌هایی دلچسب و نتایجی دلچسب‌تر، سیمای یکی از  بهترین پرسپولیس‌های تاریخ لیگ برتر را ساخته‌اند. در کنار آمار شگفت‌انگیز تنها 2 باخت در 21 مسابقه، تماشاگران پرسپولیس در طول فصل در تیم‌شان برنامه‌ریزی، منطق، رفاقت و هیجان دیده‌اند و برای این‌که دربی84 به تنهایی همه فاکتورها را از این تیم نگیرد، تماشاگرها باید جبهه گرم سکوهای آزادی را روبروی جبهه هوای سرد تهران تشکیل بدهند. حالا، نوبت هوادارها شده تا برای برانکو به میدان بروند. تا به جای یار دوازدهم بودن، یکی از 11 تای پرفسور در جدال سخت و نزدیک با سپاهان باشند.

۹ ۱  
آی اسپورت
2017-02-16 14:47:00
نظر دهید

۱ نظر
پرسپولیس واقعی
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۰۴
امروز استادیوم آزادی پر می شود ان شالله تا همه بدانند هوادار واقعی تیممان هستیم. بخدا اگر استادیوم پر شود تیم متوجه می شود که چقدر دوستشان داریم نه فقط در پیروزی ها که هنر نیست بلکه در روزهای سخت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر