فهرست

دی‌ماریا: کریس رونالدو گفت به منچستر بروم

آی اسپورت- مشکلات بین دی ماریا و کادر مدیریتی رئال مادرید سرانجام باعث شد تا این ستاره آرژانتینی، رئال را پس از 4 فصل موفق به مقصد یونایتد ترک کند. انتقال 75 میلیون یورویی دی ماریا به منچستریونایتد، حاشیه های زیادی را موجب شد. تا روزهای آخر مشخص نبود که در نهایت،مقصد نهایی ال فیدئو کدام تیم است. او حالا به گفتگوی خود با رونالدو اشاره می‌کند.


«هنوز مشخص نبود که به کدام تیم خواهم رفت. با کریستیانو صحبت کردم و او به من گفت که در منچستریونایتد شاد خواهم بود و توصیه کرد که به این تیم بروم. دیگر به جزئیات توجه نکردم و تصمیمم قطعی شد.حرف های رونالدو به من کمک کرد تا تصمیم نهایی خودم برای انتخاب یونایتد را بگیرم.»


البته دی ماریا از مسئولان رئال، خواهان دریافت 9 میلیون یورو حقوق سالیانه شده بود که این امر مورد موافقت فلورنتنیو پرز قرار نگرفت. ال فیدئو در ادامه افزود: «ترک کردن تیمی بزرگ مثل رئال و پیوستن به تیم بزرگ دیگری مثل یونایتد به شما کمک می کند تا از لحاظ فوتبالی رشد کنید. این مساله باعث پیشرفت من خواهد شد.روز امضای قراردادم روز بسیار خاطره انگیزی بود. در حال حاضر بسیار خوشحالم و دوست دارم سال ها در یونایتد بمانم.»

     
آی اسپورت
2014-11-18 20:43:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر