فهرست
ده خیا : نگران حضور والدز در منچستر نیستم
ده خیا : نگران حضور والدز در منچستر نیستم

ده خیا : نگران حضور والدز در منچستر نیستم

آی اسپورت- داوید ده خیا معتقد است که فن خال می تواند به بازگشت والدز به دوران اوجش کمک کند اما این موضوع تهدیدی برای او محسوب نمی شود.والدس که در پایان فصل گذشته از بارسلونا جدا شد، به دلیل مصدومیت نتوانست با تیمی قرارداد ببندد و در حال حاضر، بازیکن آزاد محسوب می‌شود او به تازگی با یونایتد تمرین می‌کند ولی دخیا، جایگاهش را تحت خطر نمی‌داند.

او گفت:\" قرارداد من تا 2016 اعتبار دارد ولی آنها والدس را برای این موضوع در اختیار نگرفتند. ویکتور یک مصدومیت سخت داشت و دوران بدی را سپری می‌کرد و سرمربی او را به خوبی می‌شناسد و به او فرصت بازیابی داد. ویکتور در حال حاضر در منچستر تمرین می‌کند ولی هنوز کاملا بهبود نیافته است. وقتی کاملا مصدومیتش رفع شد، با ما تمرین خواهد کرد. هنوز در درون دروازه با ما تمرین نمی‌کند. کم کم با مربی دروازه‌بان ها وارد تمرین می‌کند.

فان خال به این دلیل او را به خوبی می‌شناسد که برای اولین بار در بارسا، او به والدس میدان داد و در همه ی شرایط ممکن به او کمک کرد. فوتبال گاهی بی رحم است. وقتی اوضاع خوب پیش می‌رود، همه چیز خوب تمام می‌شود ولی وقتی بد پیش می‌رود، همه چیز افتضاح می‌شود.\"

     
آی اسپورت
2014-11-19 01:18:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر