فهرست
اسپانیا 0-1 آلمان: نوار شکست های آلمان ها در برابر اسپانیا قطع شد
اسپانیا 0-1 آلمان: نوار شکست های آلمان ها در برابر اسپانیا قطع شد

اسپانیا 0-1 آلمان: نوار شکست های آلمان ها در برابر اسپانیا قطع شد

آی اسپورت- ورزشگاه شهر ویگو میزبان دیدار تیم های ملی اسپانیا و آلمان بود. دیداری که در خیل غایبان دو تیم زیاد جالب از کار در نیامد و در نهایت این ژرمن ها بودند که با تک گل کروس ماتادورها را شکست دادند.

 اسپانیا بازی را خوب آغاز کرد و دو بار در دقایق 12 و 19 به موقعیت گلزنی دست یافت. اما سیلر در هر دو بار دروازه تیمش را نجات داد تا نشان دهد که جانشین خوبی برای نویر است. اما پس از این بازی پایاپای شد و آلمان ها نیز دو موقعیت گلزنی را از دست دادند. نیمه اول بدون گل به پایان رسید و شاید بدترین خبر برای ژرمن ها مصدومیت توماس مولر بود که در دقیقه 22 مجبور شد زمین مسابقه را ترک کند.

 در نیمه دوم، بازی بیشتر در میانه زمین جریان داشت و خطری دروازه‌ها را تهدید نمی‌کرد. آلمان توسط رودی و خدیرا در جستجوی یک راه نفوذ بین بازیکنان حریف بود اما راهی پیدا نمی‌شد. در دقیقه 72 فولاند شوتی را از سمت چپ به سمت دروازه اسپانیا فرستاد که کاسیاس آن را دور کرد. در بازگشت هیچ یک از شاگردان لوو نتوانستند از این توپ استفاده‌ای بکنند. ده دقیقه پایانی با بدتر شدن وضعیت هوا، سرعت بازی کمتر هم شد.
ولی دقیقه 83 بالاخره قفل دروازه‌ها شکست. اسپانیا توانست توسط آزپیلیکوئتا به گل برسد اما پرچم کمک داور به نشانه آفساید بالا رفت و این گل مردود اعلام شد.
این بار نوبت ژرمن‌ها بود که گل بزنند. تونی کروس توانست در دقیقه 89 دروازه کاسیاس را باز کند و این دیدار که آخرین بازی ملی دو تیم در سال 2014 بود، به سود آلمانی‌های قهرمان جهان به پایان رسید.

  ۱  
آی اسپورت
2014-11-19 01:43:53
نظر دهید

۱ نظر
7m
چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۳، ۱۲:۰۶
کاسیاس نیمه دوم تعویض شد گلو کیکو کاسیا خورد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر