فهرست
پرتغال 1-0 آرژانتین : شکست نایب قهرمان جام جهانی در ثانیه های آخر
پرتغال 1-0 آرژانتین : شکست نایب قهرمان جام جهانی در ثانیه های آخر

پرتغال 1-0 آرژانتین : شکست نایب قهرمان جام جهانی در ثانیه های آخر

آی اسپورت- در دیداری که پر ستاره آغاز شد و کم ستاره به پایان رسید، تک گل ثانیه های آخر گریرو پرتغال را به یک پیروزی خانگی در برابر آرژانتین رساند. دیدار دو تیم پرتغال و آرژانتین از جنبه های فراوانی می توانست جالب باشد که شاید مهم ترین آن رویارویی مسی و رونالدو بود. اما بازی به آن زیبایی ای که باید از کار در نیامد. این دیدار که در ورزشگاه اولدترافورد برگزار شد، یک میهمان ویژه نیز داشت. لوئیز فن خال سر مربی شیاطین سرخ از نزدیک این مسابقه را تماشا می کرد.

آرژانتینی ها بازی را بهتر آغاز کردند و می توانستند خیلی زود توسط دی ماریا به گل برسند اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت. شاگردان مارتینو تقریبا در 15 دقیقه تیم برتر میدان بودند اما پس از بازیکنان پرتغال بازی را به تعادل کشیدند اما در نیمه اول توپی از خط دروازه ها عبور نکرد.
در ابتدای نیمه دوم دو مربی دست به تعویض زدند و از جمله در ترکیب آرژانتین، گایتان جانشین لیونل مسی شد. این نیمه هم با برتری آرژانتینی ها آغاز شد اما نتوانستند دروازه حریف را باز کنند. در دقیقه 60، دی ماریا و هیگواین، جای خود را به لاملا و ته وز دادند اما این تغییرات هم موثر واقع نشد.
تا اینکه در ثانیه های پایانی بازی، رافائل گریرو که در نیمه دوم برای پرتغال به میدان رفته بود، دروازه آرژانتین را باز کرد. ارسال دیدنی کوارشما، با ضربه گریرو به گل پیروزی بخش پرتغال تبدیل شد. 

     
آی اسپورت
2014-11-19 01:56:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر