فهرست
سوژه روز: بهانه گیری به سبک کره ای
سوژه روز: بهانه گیری به سبک کره ای

سوژه روز: بهانه گیری به سبک کره ای

آی اسپورت – 4 سال قبل بود که کره ای ها قبل و بعد از بازی شان با ایران در استادیوم آزادی شدیدا از میزبانی کشورمان گلایه کردند و گفتند که ایرانی ها عمدا تمرکز و آرامش آنها را به هم زده اند. این داستان طی روزهای گذشته هم تکرار شده و کره ای ها این بار امکانات کم ورزشگاه آرارات و همچنین ترافیک تهران را به عنوان جنگ روانی ایرانی ها قلمداد کرده اند.
کره ای ها در شرایطی به فدراسیون فوتبال اتهام زده اند که به نظر نمی رسد حرفشان مستند و منطقی باشد. یکی از مسئولان فدراسیون فوتبال درباره این موضوع می گوید: طبق قوانین فیفا، میزبان تنها یک روز قبل از مسابقه باید زمین تمرین را در اختیار تیم مهمان قرار دهد که قطعا چنین اتفاقی رخ خواهد داد. حالا کره ای ها چون زودتر به ایران آمده اند، خودشان باید زمین تمرین را پیدا کرده و حتی هزینه آن را پرداخت کنند. از طرف دیگر ایران میزبان بازی عراق و تایلند هم هست و طبیعتا فدراسیون باید برای این تیم ها هم زمین تمرین هماهنگ می کرد"
این مقام مسئول درباره هتل محل اقامت کره و قرار گرفتن آن در منطقه پرترافیک هم به این نکته اشاره می کند که انتخاب هتل به عهده خود کره ای ها بوده و تیم ملی هم هنگام سفر به این کشور، باید هتلش را خودش انتخاب کند.

 

کد خبر : 9408

۱    
آی اسپورت
2016-10-10 09:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر