فهرست
افشار‌زاده: نکونام شاگرد امیر بود، امروز با قلعه‌نویی حرف می‌زنم
افشار‌زاده: نکونام شاگرد امیر بود، امروز با قلعه‌نویی حرف می‌زنم

افشار‌زاده: نکونام شاگرد امیر بود، امروز با قلعه‌نویی حرف می‌زنم

آی اسپورت- بهرام افشار‌زاده درباره وضعیت تیم استقلال در آستانه دربی اظهار داشت: خوشبختانه وضعیت خوبی داریم و بازیکنان ملی‌پوش ما هم روز گذشته بازی خوبی انجام دادند و قطعا از امروز هم به تیم اضافه می‌شوند. نظر خود من این است که باید به دربی به عنوان یک بازی عادی نگاه کنیم و این بازی را بزرگ نکنیم چون اگر این بازی را بزرگ کنیم بدتر است. این بازی را ببریم 3 امتیاز می‌دهند نه 30 امتیاز. مساوی هم شود 10 امتیاز ندارد یک امتیاز می‌گیریم. البته حساسیت این بازی از سال‌های قبل ایجاد شده و کاری هم نمی‌شود کرد.

وی درباره کری‌خوانی سیاسی رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: مصاحبه سیاسی را خواندم که گفته بود سه گل به استقلال می‌زنیم ولی من اهل کری‌خواندن نیستم. البته نه اینکه بگویم کری‌خواندن بد است اما ما باید بدانیم در کری چه می‌گوییم و این حرفمان چه اثر مثبت یا منفی‌ای در تیم می‌گذارد.

افشار‌زاده در پاسخ به این سوال که سرانجام پاداش دربی چه اندازه است و چرا از کامران صاحب‌پناه رئیس هیأت‌مدیره ناراحت بوده گفت: اول اینکه پاداش دربی عصر جمعه بعد از افتتاح رستوران قلعه‌نویی اعلام می‌شود دوم اینکه بحث ناراحتی نبود بلکه از همه مدیران استقلال خواستم که کمتر مصاحبه کنند. وقتی هنوز پاداش را تعیین نکرده‌ایم اعلام نشود که 50 یا 30 یا 60 میلیون می‌خواهیم بدهیم.

وی در خصوص وضعیت جاسم کرار و اینکه گفته می‌شود او 10 درصد از قراردادش کسر خواهد شد عنوان کرد: جاسم کرار هم باید امروز به ایران برگردد ولی اینکه گفته می‌شود رای کمیته انضباطی او کسر 10 درصد از قراردادش است درست نیست و آن را خودم به موقع اعلام می‌کنم.

افشار‌زاده در مورد انتخاب جهان‌بازی به عنوان داوری دربی گفت: مشکلی با هیچ داوری نداریم.

وی در خصوص اینکه اما سایت باشگاه استقلال هفته گذشته رسما از کمیته داوران خواست تا فغانی را برای این بازی انتخاب نکنند عنوان کرد: ما گفتیم تا جایی که امکان دارد این داور نباشد چون به هر حال حساسیت ایجاد می‌شود.

مدیرعامل استقلال در خصوص اینکه پیش‌بینی اش از دربی چیست گفت: هر مسئولی دوست دارد تیم خودش ببرد و من هم دوست دارم بنده این مسابقه باشیم اما برای کسی کری نمی‌خوانم.

او همچنین در مورد حل شدن مشکلات شکایت بازیکنان خارجی از استقلال و پرداخت پول به بازیکنان فعلی این تیم تصریح کرد: در حال حل کردن شکایت بازیکنان خارجی هستیم و تا هفته آینده هم به بازیکنان فعلی خودمان پول تزریق می‌کنیم.

افشار‌زاده در پایان درباره شکایت امیر قلعه‌نویی از جواد نکونام که منجر به ممنوع‌الخروجی کاپیتان تیم ملی شده اظهار داشت: من امروز صبح این خبر را شنیدم و باید با امیر قلعه‌نویی صحبت کنم. به نظر من این مسائل نباید مطرح شود. نکونام چند سال شاگرد امیر قلعه‌نویی بوده و خوبیت ندارد که مقابل هم قرار گیرند البته من برای جواد نکونام به عنوان کاپیتان تیم ملی هم احترام قائلم معتقدم حیف است محیط ورزش را اینطور گل‌آلود کنیم. همین مسئله آقای دایی و مایلی‌کهن چقدر به بدنه ورزش لطمه زد. در بازار هم یکی ورشکسته می‌شود به منزل او می‌روند تا دستش را بگیرند. به نظر من باید مقابل هم گذشت داشته باشیم. من قطعا موضوع شکایت قلعه‌نویی از نکونام را امروز پیگیری می‌کنم.

     
آی اسپورت
2014-11-19 11:40:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر