فهرست
مسی vs رونالدو، دوئل کلاسیک عشق مقایسه ها!
مسی vs رونالدو، دوئل کلاسیک عشق مقایسه ها!

مسی vs رونالدو، دوئل کلاسیک عشق مقایسه ها!

آی اسپورت- برای همه آنهایی که در واقعیت به دنبال یک تقابل دو نفره محض درون مستطیل سبز بودند، دیشب و بازی آرژانتین-پرتغال فرصت خوبی بود، جایی که مسی و رونالدو، کاپیتان های دو تیم برای دقایقی هم که شده رویای رودررو  شدن با هم را محقق کردند.
بازی دوستانه آلبی سلسته و برزیل اروپا هرچند آنقدرها که تصور می شد جذاب نبود اما برای خلق همین یک لحظه ناب و به یاد ماندنی خاطره ساز شد. تشریفات شروع بازی و لحظه ای که دو ابر ستاره یک دهه اخیر فوتبال دنیا با بازوبند کاپیتانی برای تقسیم توپ و میدان دست یکدیگر را فشردند تصویری به یاد ماندنی از یک دوئل کلاسیک توسط دو فوق ستاره بی بدیل، البته این بار در نقش ها و وظایف جدید ساخت که می تواند برای همیشه در آلبوم تصاویر فوتبالی باقی بماند.
لحظه ای ویژه و خاص که خیلی ها تنها برای تماشای همین چند ثانیه جذاب از وقت و پول و خوابشان گذشتند تا پس از جدال های بی پایان، شاهد یک دوئل مهربانانه بین مسی و رونالدو باشند. دوئلی که نه برای به دست آوردن توپ طلا، جام و یا هر چیز دیگری شکلی جنگاورانه به خود بگیرد بلکه یک تقسیم ساده که بتوان این دو اعجوبه را برای مدتی هم که شده در کنار یکدیگر نگه داشت و عکسی به یادگار انداخت. عکسی ناب و به یاد ماندنی. از آن دست تصاویر مورد علاقه عشق مقایسه ها که هیچ گاه نشد از تقابل پله و مارادونا، بروسلی و جکی چان، همفری بوگارت و مارلون براندو و همه آن رقبای دو نفره ای گرفت که در طول تاریخ دست در دست یکدیگر نشدند تا بار دیگر از زیستن در این دوره خشنود شویم!
     
آی اسپورت
2014-11-19 11:51:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر