فهرست
کنایه برانکو؛ از این همه برد خسته شده‌ایم
کنایه برانکو؛ از این همه برد خسته شده‌ایم

کنایه برانکو؛ از این همه برد خسته شده‌ایم

آی اسپورت- ساعتی پیش در باشگاه پرسپولیس کنفرانس خبری مفصلی برگزار شد. کنفرانسی که از اعضای هیات مدیره باشگاه گرفته تا کادر فنی و سرپرست تیم همه در آن حضور داشتند. خبرنگاران هم تا می‌توانستند از برانکو سوال پرسیدند. درباره قراردادش، شانس قهرمانی، پیشنهاد از تیم ملی و ...بخش‌های مهم حرف‌های برانکو را بخوانید:

تازه اول راه هستیم

از حمایت بی دریغ هواداران تشکر می‌کنم. بدون هواداری پرشور هواداران و عشقی که به تیم می‌دهند، کار کردن سخت است. افتخار می‌کنم که عضوی از باشگاه پرسپولیس هستم. همین طور که آقایان کاشانی و گرشاسبی خدمات زیادی به باشگاه پرسپولیس کرده‌اند، امیدوارم این خدمت را در تمام جوانب ادامه دهند. توافق کردیم که قرارداد جدیدی داشته باشیم و باید بگویم تازه اول راه است و من از یک چالش جدید خوشحالم. انگیزه مضاعفی برای رشد و پیشرفت پرسپولیس دارم.

از این همه برد خسته شده‌ایم

نتایجی که تا به حال داشتیم به هیچ عنوان ما را به خواب نخواهد برد بلکه انگیزه مضاعفی برای بیشتر کار کردن است. به بازیکنانم تبریک می‌گویم که با تلاش زیاد، پرسپولیس را به این‌جا رساندند. همه ما مهم هستیم اما بازیکنانی که پرسپولیس را به این‌جا رسانده‌اند مهم‌تر هستند چون آن‌ها در زمین زحمت کشیدند و حداکثر توانشان را می‌گذارند. هیچ کدام از ما از انتقاد فرار نمی‌کنیم و انتقاد در تمام دنیا وجود دارد. این نشست خبری هم نشان می‌دهد همیشه به دنبال همکاری با رسانه‌ها هستیم. شاید مقداری با بردهای پشت سر همی که آوردیم خسته شده باشیم اما انتظار دارم همکاری دوستانه و ورزشی با یکدیگر داشته باشیم.

لیگ تنها هدف ما نیست

می‌دانیم کار هیچ وقت شسته‌رُفته پیش نخواهد رفت اما هدفمان این است علاوه بر این که به صورت مستمر در فوتبال ایران فعال هستیم، به دنبال قهرمانی باشیم. سعی می‌کنیم بیشترین قهرمانی‌ها را به دست بیاوریم. ابتدای فصل اعلام کردیم که اهداف‌مان تنها برای این فصل نیست و می‌خواهیم سوپرجام، لیگ و آسیا را به دست آوریم.

از بازگشت نوراللهی خوشحالم

از بازگشت نورالهی به تیم خوشحالم. متاسفانه طول کشید تا وضعیت این بازیکن مشخص شود و بدی این بود که او یک سال بازی نداشت. تمام تلاشمان را می کنیم تا او را برای بازی پیش رو آماده کنیم و در تمرینات ارزیابی می‌کنیم که در چه حد از آمادگی قرار دارد و تا چه حد به تیم کمک خواهد کرد. همین طور در ترکیب اصلی برای بازی دوستانه فردا خواهد بود. انتظار داریم پس از این زمان وضعیت آمادگی‌اش را برای ما نشان دهد و کیفیت قبل از سربازی را نشان دهد.

پیشنهاد داشتم اما نه از تیم ملی ایران!

پیشنهاد از تیم ملی؟ کدام تیم ملی را می‌گویید؟ اولا باید بگویم آن قدر برنامه‌های ما فشرده بود که اصلا وقت نمی‌شد برای تمدید قرارداد مذاکره کنیم. آقای گرشاسبی حدود یک ماه پیش تشریف آوردند و مقداری زمان نیاز بود تا او وضعیت باشگاه را سبک سنگین کند. ریتم بازی‌ها نیز طوری بود که هر سه چهار روز باید یک بازی انجام می‌دادیم. اصلا وقت نبود که مذاکرات را شروع کنیم. درباره تیم ملی ایران هم باید بگویم که سرمربی دارد و موفق شده به جام جهانی راه پیدا کند. این تیم با مربی‌اش به جام جهانی خواهد رفت اما اگر منظورتان تیم‌های ملی دیگری است، باید بگویم بله. پیشنهادهایی داشتم اما دلیلی برای عقب انداختن مذاکرات با پرسپولیس نبود.

۱۰ ۵  
آی اسپورت
2018-01-13 15:14:00
نظر دهید

۵ نظر
فرهاد
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۲۸
تفرقه افکنی و حاشیه سازی نکن . ممکنه گفته بعد از بردهای پیاپی و یا بازیهای متعدد کمی تضیف شده ایم و این بابت خستگی است . حالا با این سر تیتر میخوای چند دستگی تو هواداران دو تیم بندازی و اونها رو طبق معمول به جان هم
مجید
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۰۵
خیلی خوش شانس هستی پروفسور که یکی دو ساله حال تراکتور..سپاهان و استقلال با مربیان بغایت بی دانش که خوب نیست ..در فوتبال ایران جولان میدی...اگر استقلال تیمش رو اساسی تقویت کنه...اگه دنیزلی به تراکتور بیاد...اگه سپاهان از این بن بست خود ساخته خارج بشه...سال دیگه معلوم میشه چکاره ایی...اگه همه گند تو رو در جام جهانی فراموش کرده اند من یکی یادمه...یادتت جرات نکردی حتی برای خداحافظی اینجا بیایی..تا سال دیگه....
&
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۵۴
به والله اگه همه این اتفاقاتی که گفتی مثل اومدن دنیزلی و ... هم بیفته باز شما جماعت استقلالی میان میگین اگه مسلمانان روهینگیا برگردن میانمار، اگه سازمان ملل قطعنامه 568 رو امضا کنه، اگه مسی بچه هشتمش به دنیا بیاد و .... میتونین قهرمان بشین. مثلا تیمت چطوری میخواد اساسی تقویت بشه وقتی اندازه سه تا تیم بازیکن دارین؟ بیت سعید یه نیم فصل هیچ گل و پاس گلی نداشت رفت فولاد سه تا گل زده همینطور کاوه رضایی . مشکل تون رو تو طرح تئوری توطئه جستجو نکنید به خودتون نگاه کنید
در جواب مجید
يكشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶، ۱۱:۱۱
برای بازگشت ششتقلال به کورس دعا کن مموتی برگرده:)))
دسته سه هستم
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۲۴
ممنونیم ازت که جباروف رو محروم کردی تا استقلال نبره، خخخخخ
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر