فهرست

دونگا: مهم نیست در تیم برزیل چه کسی کاپیتان باشد

آی اسپورت- دونگا، سرمربی برزیل عنوان کرد که از پیش برنامه ریزی شده بود که در صورت خروج نیمار، او بازوبند را به سیلوا بدهد.

تیاگو سیلوا، کاپیتان تیم ملی برزیل در جام جهانی 2014 بود ولی با حضور دونگا، او تصمیم گرفت که نیمار را به عنوان کاپیتان تیمش انتخاب کند. پس از مصاحبه ی تیاگو سیلوا و ابراز ناراحتی او از این موضوع، بحث کاپیتانی به جنجالی تبدیل شد. تیاگو سیلوا و نیمار هر دو مدعی شدند که روابشان به خاطر این موضوع به هم نخورده است. شب گذشته با حضور سیلوا در زمین، و همچنین خروج نیمار ، ستاره بارسلونا بازوبند را به او داد تا سیلوا بار دیگر، کاپیتان برزیل باشد.

دونگا در جمع خبرنگاران گفت:\" هر چیزی که اتفاق می‌افتد، روی برنامه است. برای رسانه ها ممکن است کمی جنجالی باشد ولی حقیقت این است که این مسائل برای ما حل شده است. در سلسائو مهم نیست که چه کسی بازوبند را می‌بندد، بلکه آن کسی که توانایی رهبری بالایی دارد، در واقع کاپیتان ماست.\"

دونگا سپس راجع به عملکرد تیمش در زمین گفت:\" فکر می‌کنم چیزی که تفاوت ما را با حریف مشخص می‌کند، تلاش زیاد و اعتماد به نفسی است که پس از جام جهانی در اردوی برزیل نبود. ما خونی جدید به تیم تزریق کردیم و انگیزه ایجاد کردیم. همه سعی می‌کنند جای خود را در فضایی پر از احترام متقابل، در تیم پیدا کنند.\"

     
آی اسپورت
2014-11-19 12:31:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر