فهرست
وین رونی: زدن دو گل به اسکاتلند فوق العاده است
وین رونی: زدن دو گل به اسکاتلند فوق العاده است

وین رونی: زدن دو گل به اسکاتلند فوق العاده است

آی اسپورت- وین رونی، کاپیتان انگلیس پس از دو گلی که شب گذشته برای تیمش مقابل اسکاتلند به ثمر رساند، عنوان کرد که به شکستن رکورد سر بابی چارلتون و تبدیل شدن به بهترین گلزن تاریخ انگلیس فکر نمی‌کند.

رونی شب گذشته در سلتیک پارک گلاسکو، عملکرد بسیار خوبی داشت و موفق شد دو گل برای تیمش به ثمر برساند. او حالا تنها 3 گل با بابی چارلتون فاصله دارد ولی عنوان کرد که به این موضوع فکر نمی‌کند.

او گفت:\" از اینکه برای انگلیس گل زدم خوشحالم. یک احساس فوق‌العاده و باورنکردنی برای من است که مقابل اسکاتلند در سلتیک پارک، دو گل بزنم. شب ویژه ای بود. پیروزی برای ما خیلی مهم بود. درباره ی جو اینجا پیش از بازی صحبت کرده بودیم. باید شخصیت خود را نشان می‌دادیم. اسکاتلند بازی را سریع شروع کرد. جو اینجا فوق‌العاده بود و می‌شد سرود ملی اسکاتلند را شنید.

ما توانایی های خود را به خوبی ثابت کردیم و از لحاظ روحی تقویت شدیم. پس از گل اول فکر کردم که می‌توانیم بازی را کنترل کنیم. اسکاتلند گل تساوی را زد و کار برایمان سخت شد ولی به خوبی واکنش نشان دادیم و یک پیروزی شیرین کسب کردیم. این بازی برای هواداران نیز فوق‌العاده بود. من دخالتی در این تصمیم‌ها ندارم ولی چنین بازی‌هایی در صورت برگزاری، بسیار مفید هستند.\"

     
آی اسپورت
2014-11-19 14:24:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر