فهرست

شگفتی آلونسو از بازی نویر و آلابا در بایرن

آی اسپورت- آلونسو که در این تابستان از رئال راهی بایرن شد علاوه بر بازی در میانه‌ی میدان اغلب بخشی از خط دفاعی جلوی نویر بوده است. او حالا اعتراف می‌کند که از حضور در بایرن لذت می برد و بخصوص از سطح کیفی بالای مانوئل نویر و دیوید آلابا اظهار شگفتی کرد. ژابی حتی نویر را بهترین دروازه بانی می داند که تا به حال دیده است. با توجه به سابقه حضور 5 ساله ژابی در رئال و همبازی بودن او با کاسیاس در این تیم و نیز تیم ملی اسپانیا، این اظهارنظر می تواند در نوع خود جالب و البته عجیب باشد.


«عملکرد نویر و آلابا در زمین مرا شگفت زده می کند. نویر بهترین دروازه بانی است که تا به حال دیده ام.اگر توپ طلا را به او بدهند غیرمنصفانه نخواهد بود.او بیرون زمین و درون زمین، شخصیت منحصر به فردی دارد.»


ژابی در مورد تونی کروس نیز گفت: «کروس به اعتقاد من یکی از 5 هافبک برجسته حال حاضر دنیاست. نه فقط بخاطر نمایش های خوبش در رئال، من زمان حضور او در بایرن نیز یکی از تحسین کنندگانش بودم. کروس هم می تواند توپ طلا را ببرد اما باید قبول کنیم که رقابت با رونالدو و مسی برای بردن توپ طلا بسیار دشوار است. اگر بازی های ملی را لحاظ کنیم، نویر و کروس شانس بیشتری دارند اما موفقیت های ملی شرط خیلی مهمی برای انتخاب کنندگان محسوب نمی شود.»

     
آی اسپورت
2014-11-19 16:34:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر