فهرست

آیا این آخرین فصل مسی در بارساست؟

آی اسپورت- روز گذشته مصاحبه ای از مسی با نشریه معروف \"OLE\" منتشر شد که در آن، این نابغه آرژانتینی در پاسخ به سوالی در مورد آینده خود در بارسلونا گفت که در زمان حال زندگی می کند و می خواهد در این فصل همه جام ها را با بارسا فتح کند و اینکه نمی داند در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. مسی به این نکته اشاره کرده بود که علی رغم میل باطنیش، ممکن است برخی اتفاقات موجب جدایی او از تیم محبوبش شوند.


این گفته ها موجب شد تا بسیاری از رسانه های اسپانیایی علت این اظهارنظر را نارضایتی مسی از اوضاع حال حاضر بارسا تعبیر کرده و در مورد جدایی قریب الوقوع او سخن بگویند. مساله ای که باعث بروز اضطراب در میان هواداران بارسا شده است.


روزنامه \"موندودپورتیوو\"، چاپ بارسلونا امروز در گزارشی مدعی شد که پس از صحبت با اطرافیان مسی می توان اطمینان داشت که این برداشت از مصاحبه مسی درست نیست و اینکه ستاره آرژانتینی برای کم کردن بار فشارهایی که روی خود می بیند و خستگی از سوالات تکراری خبرنگاران، اینچنین صحبت کرده است.


همانند اتفاقی که ماه گذشته در مورد کریس رونالدو رخ داد. رونالدو نیز در جواب سوال خبرنگار گاردین گفته بود که بدش نمی آید روزی به یونایتد بازگردد و همین مساله باعث شد تا شایعاتی در مورد بازگشت رونالدو به الدترافورد در فصل آینده منتشر شود. رونالدو چند روز بعد با تکذیب این شایعات گفت که علاقه قلبی او پایان دادن فوتبالش در رئال است.

     
آی اسپورت
2014-11-19 16:49:29
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر