فهرست
فان خال: توپ طلا باید به یک آلمانی برسد؛ نه مسی و رونالدو
فان خال: توپ طلا باید به یک آلمانی برسد؛ نه مسی و رونالدو

فان خال: توپ طلا باید به یک آلمانی برسد؛ نه مسی و رونالدو

آی اسپورت- لوئیس فان خال، سرمربی منچستریونایتد، معتقد است که امسال هم توپ طلا به کریس رونالدو یا لیونل مسی خواهد رسید اما اعتقاد دارد یکی از ستاره های تیم آلمان که قهرمان جام جهانی شد، شایستگی بیشتری برای کسب این جایزه دارد.

مسی و رونالدو در 6 سال اخیر این جایزه را بین هم تقسیم کرده اند اما سرمربی شیاطین سرخ معتقد است هیچ یک از آنها امسال شایستگی کسب توپ طلا نیست.

او به MUTV گفت:\" در بیشتر اوقات این بازیکنان معروف هستند که این جایزه را از آن خود می کنند. من معتقدم که بیش از هر چیز، شناخته شده بودن در دنیای فوتبال و خارج از آن، در این انتخاب تاثیر دارد. فکر می کنم رونالدو یا مسی برنده می شوند اما می خواهم بگویم که برای بردن این جایزه، باید جام مهمی را فتح کرد.

بهترین افتخار ممکن، قهرمانی جام جهانی است. امیدوارم توپ طلا به یک بازیکن آلمانی برسد زیرا شایستگی آن را دارد. سطح رقابت های بوندس لیگا هم بسیار بالاست و به همین دلیل، فکر می کنم یک بازیکن آلمانی باید به این جایزه برسد.\"

در فهرست 23 نفره توپ طلا، نام شش بازیکن آلمانی، مانوئل نویر، فیلیپ لام، تونی کروس، باستین شواین اشتایگر، توماس مولر و ماریو گوتزه به چشم می خورد.\"

     
آی اسپورت
2014-11-19 23:03:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر