فهرست
خطیبی: تیم قهرمان نیم‌فصل به ترکیبش زیاد دست نمی‌زند/با ابراهیمی هیچ مشکلی نداشتم/ دوست داشتم بماند اما تیم همشهری‌ام به او نیاز داشت
خطیبی: تیم قهرمان نیم‌فصل به ترکیبش زیاد دست نمی‌زند/با ابراهیمی هیچ مشکلی نداشتم/ دوست داشتم بماند اما تیم همشهری‌ام به او نیاز داشت

خطیبی: تیم قهرمان نیم‌فصل به ترکیبش زیاد دست نمی‌زند/با ابراهیمی هیچ مشکلی نداشتم/ دوست داشتم بماند اما تیم همشهری‌ام به او نیاز داشت

آی اسپورت- رسول خطیبی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار تیم‌های تراکتورسازی و نفت ضمن تسلیت به مناسبت درگذشت پرویز مظلومی اظهار داشت: درگذشت مظلومی واقعا دردناک بود و من این ضایعه را به جامعه ورزش و همه مردم تسلیت می‌گویم.

وی در مورد اینکه منصوریان معتقد بوده که اگر این بازی تحت الشعاع دربی قرار نمی‌گرفت زیباترین بازی هفته می‌شد تاکید کرد: من هم دقیقا همین نظر را دارم. استقلال و پرسپولیس با یکدیگر بازی دارند و فکر می‌کنم توجه بیشتر اهالی فوتبال به این بازی باشد و به بازی ما توجهی نشود. به نظرم یکی از بازی‌های خوب هفته خواهد شد. نفت تیم کاملا منسجمی است و هر مربی‌ای که در این تیم قرار گرفته همیشه جزء تیم‌های بالای جدول بوده است. ما هم این تیم را آنالیز کرده‌ایم و سعی می‌کنیم که در این دیدار به پیروزی برسیم.

سرمربی تراکتورسازی تصریح کرد: منصوریان به دو شیوه بازی می‌کند که ما هم سعی می‌کنیم به نحو احسن آنها را مهار کنیم و استراتژی خود را در زمین پیاده کنیم تا به سه امتیاز بازی دست یابیم و در پایان نیم‌فصل کارمان را با خوبی تمام کنیم.

خطیبی در مورد اینکه گفته می‌شود ابراهیمی به علت وجود برخی مشکلات با سرمربی تراکتور‌سازی از این تیم جدا شده گفت: من نمی‌دانم شما این مسئله را از کجا بیان می‌کنید. نام رسانه‌ای که این مسئله را بیان کرده به من بگویید تا جواب شما را بدهم. فکر می‌کنم شما می‌خواهید راه را به بیراهه ببرید. ابراهیمی یکی از بازیکنان بدون حاشیه‌ی من بوده که دوست نداشتم برود. به هر حال همشهری ما هم به این بازیکن نیاز داشت و ما خواستیم به آنها کمک کنیم. من حتی با او صحبت کردم که اگر دوست دارد در تراکتور‌سازی بماند و من اجازه حضور او در هیچ تیمی را نمی‌دهم. او برای تیم ما زحمت زیادی کشیده و ما هم به او نیاز داشتیم اما تیم همشهری مان به کمک ما نیاز داشت.

وی در مورد اینکه به جای ابراهیمی بایرامی را جذب کرده‌اند گفت: ما نیاز به یک مهاجم داشتیم تا بتوانیم در نیم‌فصل دوم عملکرد بهتری داشته باشیم. برای ابراهیمی در گسترش فولاد هم آرزوی موفقیت می‌کنم. با آمدن بایرامی خط حمله ما کامل شد و با جذب بازیکنانی چون شجاع خلیل‌زاده، سینا عشوری و علی حمودی دیگر بازیکنی برای نقل و انتقالات جذب نخواهیم کرد زیرا تیم قهرمان نیم‌فصل زیاد به ترکیب خود دست نمی‌زند. ما برای حضور در آسیا تلاش بیشتری می‌کنیم زیرا یکی دو ماه آینده این بازی‌ها شروع خواهد شد و تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا مثمر‌ثمر ظاهر شویم.

وی در مورد اردوی نیم‌فصل تاکید کرد: ما با توجه به اینکه با دو تیم عربی هم‌گروه خواهیم شد سعی می‌کنیم در امارات بازی دوستانه ای برگزار کنیم تا بتوانیم با بازی آنها آشنا بشویم.

سرمربی تراکتور‌سازی در مورد اینکه آیا بازیکنان جذب شده این تیم وضعیت خوبی دارند گفت: حدود یک هفته است که این بازیکنان با ما تمرین می‌کنند به جز یک نفر که از شرایط بدنی عقب‌تر است اما سایر آنها شرایط خوبی دارند و زیرنظر مربی بدنساز کار خود را انجام می‌دهند تا پس از اینکه در اولین بازی بتوانیم از آنها استفاده کنیم شرایط لازم را به دست آورند.

  ۱  
آی اسپورت
2014-11-20 15:40:18
نظر دهید

۱ نظر
-
پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۳، ۱۸:۵۷
رسول هافبک خارحی زیر23سال بگیر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر