فهرست
کلوپ: رویس به بازی بعدی ما می رسد
کلوپ: رویس به بازی بعدی ما می رسد

کلوپ: رویس به بازی بعدی ما می رسد

آی اسپورت- سریال مصدومیت های مارکو رویس در آخرین دیدار دورتموند در برابر مونشن گلادباخ ادامه یافت. او برای سومین بار از ناحیه لیگامنت قوزک پا مصدوم شد و وضعیتش قبل از بازی های ملی نامشخص اعلام شده بود. مارکو رویس دو دیدار ملی اخیر آلمان را نیز از دست داد. اما به نظر می رسد که مشکلاتش را پشت سر گذاشته و به بازی تیمش در برابر پادربورن خواهد رسید.

کلوپ در این باره به خبرنگاران گفت:\" مارکو رویس برای دیدار مقابل پادربورن آماده است. نوری شاهین، بلاژیوفسکی و الیور کرچ به اندازه رویس آماده نیستند. در شرایط ایده آل، می توانیم دقایقی به آنها بازی بدهیم.
اوبامیانگ مشکل ماهیچه ای داشت و سپس دچار بیماری شد اما امروز به تمرینات برگشت. پیشچک باید برای دیدار با پادربورن آماده باشد.
هوملس به اندازه ای که ما فکر می کردیم، از آمادگی دور نیست. امیدوارم او برای دیدار چهارشنبه مقابل آرسنال آماده باشد. سوکراتیس هنوز کمی مشکل دارد اما امیدوارم هوملس برای دیدار چهارشنبه آماده باشد.\"
سرمربی زردها همچنین در مورد دیدار برابر پادربورن گفت:\" من برای آنچه پادربورن تا اینجای فصل انجام داده، احترام زیادی قائلم. پادربورن یک الگوست که نشان می دهد در فوتبال برای اینکه به چیزی برسید، لازم نیست پول زیادی داشته باشید؛ تنها با ایده خوب و تصمیمات درست.\"

     
آی اسپورت
2014-11-20 22:10:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر