فهرست
گل‌محمدی از مهدی رسول‌پناه شکایت می‌کند؟
گل‌محمدی از مهدی رسول‌پناه شکایت می‌کند؟

گل‌محمدی از مهدی رسول‌پناه شکایت می‌کند؟

آی اسپورت - ماجرای اختلاف یحیی گل‌محمدی و مهدی رسول‌پناه آنقدر جدی و علنی شده که سرمربی سرخ‌پوشان برای حذف مدیرعامل سابق به وزیر ورزش اولتیماتوم می‌دهد و قهر می‌کند. در ویدئوهایی که از رسول‌پناه منتشر شده رئیس هیئت مدیره پرسپولیس از یحیی گل‌محمدی به عنوان یک دلال نام می‌برد و به وضوح می‌گوید سرمربی سرخ‌پوشان از بعضی از بازیکنان پرسپولیس پول گرفته است.

حالا یحیی گل‌محمدی خواستار رسیدگی به صحبت‌های رسول‌پناه شده است. او معتقد است صحبت‌های رئیس هیئت‌مدیره باید مورد بررسی قرار بگیرد و اگر این حرف‌هایش صحت دارد، کمیته اخلاق و دیگر نهادها به موضوع ورود کرده و او را با محرومیت مواجه کنند. در صورتی که رسول‌پناه نتوانست برای حرف‌هایش دلیل، سند و شاهد بیاورد، باید به‌دلیل نشر اکاذیب و خدشه وارد کردن به شخصیت سرمربی پرسپولیس، توسط نهادهای مربوطه بازخواست شود.

یحیی به صورت رسمی هنوز از رسول‌پناه در کمیته اخلاق یا دادسرای فرهنگ و رسانه شکایت نکرده است ولی این احتمال وجود دارد این کار را انجام دهد. یحیی عقیده دارد کمترین جریمه‌ای که می‌توان برای او در نظر گرفت، برکناری از سمت خود در هیئت‌مدیره باشگاه پرسپولیس است.

 

خبر ورزشی 

۱    
آی اسپورت
2021-01-17 13:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر