فهرست
درگیری کلامی روبرتو مارتینز و روی کین
درگیری کلامی روبرتو مارتینز و روی کین

درگیری کلامی روبرتو مارتینز و روی کین

آی اسپورت- روی کین اعلام کرده بود که ملی پوشان ایرلندی باشگاه اورتون تحت فشار باشگاه اورتون خودشان را به مصدومیت می زنند تا برای تیم ملی بازی نکنند. شیمون کولمن و چیمز مک کارتی در بازی های تیم ملی کشورشان در برابر آلمان و جبل الطارق بازی نکردند اما چند روز پیش از آن برای باشگاهشان در برابر استون ویلا به میدان رفته بودند.

مک کارتی در دو دیدار این هفته ایرلند هم حضور نداشت و کولمن تنها در دیدار جمعه شب مقابل اسکاتلند به میدان رف؛ با این وجود، مارتینز ادعاهای روی کین را رد کرد.
او به خبرنگاران گفت:\" ما رابطه خوبی با مارتین اونیل (سرمربی ایرلند) داریم و غالبا در مورد بازیکنان با هم صحبت می کنیم. باشگاه ما به اینکه بازیکنانش برای تیم های ملی شان بازی کنند، افتخار می کند. صحبت های زیادی در این مورد شده که خیلی از آنها بی اساس است. واقعیت این است که صحبت هایی که با مربیان ملی داشتیم همیشه خوب بوده و در آینده هم همین طور خواهد بود.
تنها چیزی که می توانم بگویم این است که 4 بازیکن ایرلندی ما به بازی کردن برای تیم ملی کشورشان افتخار می کنند. این ناراحت کننده است که کسی در رسانه ها تعهد آنها را زیر سوال می برد.\"

     
آی اسپورت
2014-11-20 22:17:07
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر